Star Trek: The Wrath of Khan

1 godz. 53 min.
7,0 7 871
ocen
7,0 10 7871
1 629
chce zobaczyć
{"rate":5.75,"count":4}
{"type":"film","id":9753,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Star+Trek%3A+The+Wrath+of+Khan-1982-9753/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Star Trek II: Gniew Khana
  • Tatar ocenił(a) ten film na: 8

    Oczywiście mam na mtyśli filmy z udziałem Kapitanan Kirka, nie późniejsze.

  • diana6echo ocenił(a) ten film na: 9

    Tatar ja tam oddzielam te z Kirkiem od tych z Picardem, więc wg tego, ten Gniew Khana jest naj naj naj, ale to tylko skromne zdanie fanki serii^^..

  • diana6echo Moim zdaniem to mocny kandydat do tytułu najlepszego kinowego Star Treka, nawet biorąc pod uwagę te z Picardem. Pod względem klimatu, tej części dorównuje tylko ST VI: Wojna o pokój. No ale pod względem fabuły to bardzo dobre są jeszcze ST IV: Powrót na ziemię i (tutaj będę kontrowersyjny) ST V: Ostateczna granica. ST IV był świetny ale z racji pobytu bohaterów na ziemi, klimat już nie był ten sam. ST V miał świetny zarys fabularny, ale siadły szczegóły i wykonanie, mimo to obejrzałem go przyjemnością. Natomiast gdybym miał wybrać najgorszego kinowego Star Treka to zdecydowanie ST VII: Pokolenia. Pomysłowe, ale wykonanie beznadziejne. [SPOILER] Kirk zasłużył na lepszą śmierć.[/SPOILER] Dla mnie ten film ratuje tylko Malcolm McDowell i spotkanie Kirka z Picardem.

    Pozdro.