PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324810}
6,9 118 291
ocen
6,9 10 1 118291
6,7 21
ocen krytyków
Star Trek
powrót do forum filmu Star Trek

Wybuchy, strzelanie, czyli typowe kino amerykanskie, film kompletnie bez jakiejs glebi, no ale kaske zarobil bo bazuje na wczesniejszych super odcinkach.
PS Nie jestem jakims wielkim fanem ale motyw z niszczeniem planet jakims superdzialem juz sie chyba kiedys pojawil, czyz nie?

ocenił(a) film na 10
marcinwino

"Super odcinkach", wez mnie nie rozsmieszaj, jak mowie komus dawaj ogladniemy "star treka" nowego to od razu krzywa mina bo przypomina sie scierwo-serial z lat 90, a co pozniej sie okazuje ze super film. Widzialem pare odcinkow i powiem ze nudy, zero akcji, natomiast takie filmy powinny rodzic dreszcze z wrazenia, nie glebie, glabie. Jak chcesz glebie to ogladnij sobie "American beauty" albo "7 pounds".




Glebie w star treku, bo jebne zaraz.

mikke88

"Ścierwo-serial" z lat 90.? Wiesz w ogóle o czym mówisz? Stawiam dolary przeciwko orzechom, że nie masz zielonego pojęcia o seriach ST z lat 90., a w tamtej dekadzie można było oglądać aż trzy, przy czym jeden stworzył na nowo kanon, a drugi był najdojrzalszym trekiem ze wszystkich. Wyobraź sobie, że uniwersum "Star Trek" nie cieszy się kultem z powodu taniego efekciarstwa a z racji przesłania i refleksji.

Tak, ja też za chwilę "jebne", czytając takie komentarze.

ocenił(a) film na 9
marcinwino

Kolego jak masz 12 lat to nie zrozumiesz takich filmów, proponuje ci odpalić i jetix i tam szukać czegoś ciekawego...

ocenił(a) film na 10
Don_MIRas

Twoja wypowiedz nie ma zwiazku z tematem. Widze jestes nastepna osoba szukajaca morału w x-menie albo dragonballu evolution.

ocenił(a) film na 8
marcinwino

To twoje super dfzialo nie niszczy planet to bylo wiertlo gornicze, planety [a raczej jedna planete] zniszczyla czarna dziura, radze film ogladac uwaznie, a nie jak typowy amerykanin, ktory widzi tylko wybuchy.

Kunio_2

Dlaczego czarna dziura musiała powstać w jądże planety, czy jeśliby powstała na jej powierzchni to planeta nie zostałaby zniszczona? kretynizm!

derro

jak nie wiesz jak powstaja czarne dziury to się nie wypowiadaj. "Jądże" -ja jebie...

ocenił(a) film na 6
marcinwino

Tak, w serialu "Star Trek - Enterprise", ale jak już napisał Kunio, w tym wypadku to nie działo, a wiertło.

ocenił(a) film na 7
marcinwino

Najgorsza część? Its very highly illogical.

marcinwino

Większość rzeczy jest nielogiczna i nierealistyczna nawet jak na film tego typu. Mógłbym rozpisać się na kilka stron, wymieniając je wszystkie. Np.: ostatnio jakiś hamburgerożerca skakał z kilkudziesięciu kilometrów na spadochronie, obracał się bezwładnie wskutek rozrzedzonej atmosfery i braku oporu. Ogólnie film wyprodukowany przez debili dla debili. Przepraszał jeśli kogoś moja wypowiedź uraziła, nie miałem takiego celu, ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu, inaczej utopią nas w gównie kiczu i tandety. PS Jestem fanem Star Trek'a i ten film nie ma z nim nic wspólnego. To tak jakby powiedzieć, że Kosmiczne Jaja to też Star Wars.

ocenił(a) film na 10
marcinwino

Całkowicie się zgodzę jeżeli chodziło by o najnowszego Star treka. Ale ten film przypadł mi do gustu, nie jest tylko o strzelaniu. Ma świetną "grafikę". Moim zdaniem najlepszy ST do tej pory. Przy okazji poznajemy kluczowych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones