Starcie tytanów

Clash of the Titans

2010 1 godz. 46 min.
6,3 123 138
ocen
6,3 10 123138
12 419
chce zobaczyć
4,0 6
ocen krytyków
{"rate":4.0,"count":6}
{"type":"film","id":328812,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Clash+of+the+Titans-2010-328812/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Starcie tytanów
  • fari ocenił(a) ten film na: 8

ze "ktos" tu zapomnial, ze to jest film SF, a nie na faktach (",) a jak na film SF to moim zdaniem bardzo dobry 8/10

• fari Post były sensowny gdyby zmienić "SF" na "Fantasy".
    Science Fiction jest bardziej o przyszłości/podróżach w czasie/kosmosie/ogólnie coś o nauce. Ten film z pewnością taki nie jest.

• fari ocenił(a) ten film na: 8

donmaslanoz14 czepiasz sie szczegolow.. no ale masz racje zmieniam na "fantasy"

• fari Bo ja wiem, czy takie szczegóły...

• fari To nie są szczegóły, a ty się lepiej doucz chłopie.

• fari Popieram, rozpatrując w kategorii rozrywka-fantastyka, naprawdę dobry. Nie jestem wielką fanką gatunku, obejrzałam ze względu na Madsa Mikkelsena i nie zawiodłam się.

• Sanderus ocenił(a) ten film na: 7

fari Ten film ma ogromny plus. Nie interesuje mnie to czy ktoś mnie będzie uważał za rasistę czy nie, ale to że wszyscy bohaterowie i bogowie są biali to właściwa postawa reżysera. Czarny Hefajstos w "Percy'm Jacksonie", albo czarny Heimdall (to to już jakiś koszmar, nordycki bóg murzynem) w "Thorze" to jakaś paranoicznie chora polityczna poprawność.

• Rafal350a ocenił(a) ten film na: 9

fari najbardziej w filmie podobał mi sie kraken zaluje ze nie bylem w kinie ocena 8/10

• topjes ocenił(a) ten film na: 6

fari Ja dałem jednak tylko 6 bo pierwsze 45-60 minut momentami "bardzo drewniane". Ale film jednak jest wyjątkowy (mało jest takich filmów w mitologii) no i efekty naprawdę są niezłe. Do tego Ralph Finnes z zawsze smutnymi oczami... :-)