Starcie tytanów

Clash of the Titans
2010
6,3 126 tys. ocen
6,3 10 1 125988
4,7 24 krytyków
Starcie tytanów
powrót do forum filmu Starcie tytanów

Sposob krecenia bardzo podobny wedlug mnie.(skorpionek jak w Transformersach,chi,chi..) Jak juz ktos napisal tez sadze ze bedzie kupka,ale pojde jesli bedzie w 3D bo po Avatarze postanowilem chodzic tylko na filmy 3D bo na 2D to strata czasu(no moze na jakas komedie,ale w sumie to tez czemu nie na 3D? Cameron twierdzi ze nawet melodramat warto ogladac a wrecz powinno sie ogladac rowniez w trojwymiarze)

p.s: oczywiscie Alicja w Krainie na 100% w 3D!!!

peterson23

będzie w 3D, ciekawe tylko jakie u nas w PL będą kopie tego filmu, bo po obejrzeniu w poznaniu AVATARA to mnie uj strzelil ;p

ascorp

aha a co do nowego 300 to chyba nie te efekty, nie te ujęcia, nie ten klimat, po trailerze wnioskuje iż ten film bedzie normalnie zrobiony, chociaż 300 jest rewelacyjnie nakręcone, te ujęcia, spowolnienia...bajka :)