PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 664
oceny
7,0 10 1 57664
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Będzie Miley C\yrus w Step Up 4 3D ?

Luki699

módlmy się, żeby nie było -.-

smiles

Oo tak, amen.

ocenił(a) film na 10
smiles

Zdrowaś Mario ...
jak ona będzie to kompletne dno.

Luki699

Oby nie , ta to się wszędzie pcha...

Kaami

To tak jak Urbańska.

lena82

no ale Urbańska to chociaż fajna dupa

Luki699

Oby jej nie było

Luki699

Co może jeszcze ten frajerski małolatek Justin Bieber i gów*iana paczka Jonasów . Już, bo uwieże że Miley zagra.

Kinia _film

tylko żeby jej nie było..
ale lepsza już ona niż biber xD

Olaa09

Nooo. Bieber to masakra. xd

Kinia _film

O to czy będzie Miley czy Bieber to raczej nie trzeba się bać, ich na pewno nie wezmą do tej roli bo wiedzą że by stracili na tym, a nie zyskali :D :D

ocenił(a) film na 8
spat929

Do StepUp prędzej Selena Gomez albo Demi Lovato . Może zrobią parę z Camp Rock haha :)

Darkadi15

Selena to powinna troszke przytyc :D

spat929

Bez urazy dla Seleny oczywiście. :D

spat929

nie wiem ale na pewno będzie Adam G. Sevani jako klasyk -.-

TikiBar

On musi być ;D

djohny93

No obowiązkowo, koleś jest niesamowity !!!!

ocenił(a) film na 10
gygygy79

no jasne!

Kinia _film

Chyba "uwierzę"

aniia_dance

jak Justin wystąpi to będzie kaszana stulecia :D

Luki699

Lol, nigdy nie oglądałem żadnego syfu z Miley, ale chyba wątpie w to że tańczy tak jak wszyscy w Step Up'ie

ocenił(a) film na 8
Luki699

a ja mam nadzieję, że wystąpi Channing Tatum albo Robert Hoffman, nie widzę lepszej obsady do ostatniej części.

Luki699

Czy Wy naprawde myślicie , że oni mogliby wystąpić zwazcie na to ze wszyscy aktorzy musza miec opanowany breakdance a Cyrus i Biber hmm sa beznadziejni gwarantuje , ze na 1000% nie bedzie ich w tym filmie

fikulina

Moim zdaniem w takim filmie powinni występowac mniej znani aktorzy a bardziej utalentowani tanecznie. Chcialbym zobaczyć Moosa jako głownego bohatera, wiecej mogłby udzielić się Cable. Chociaż po step up 3d to nie wiem jaki show mogliby zrobić jeszcze

NatsuD

Moim ideałem by było gdyby był Adam G Sevani i Alyson Stoner. Byłabym w pełni usatysfakcjonoana :D

elcia3

Hahhaha, ta jasne.. bo uwierze, że jakaś gwiazdka Disney'a mogłaby zagrać w Step up'ie!
To jest nie do pomyślenia.
Ma znów zagrać Adam G. Sevani. (<3)
Ale nie wiedomo czy dostanie jakąś rolę bo inny rezyser teraz 4 częśc kręci, a nie Jon Chu.... :*(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones