PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 665
ocen
7,0 10 1 224665
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Film wyjątkowy

ocenił(a) film na 2

Bardzo krótko można napisać, że jedyne co w tym filmie daje radę to choreografia bo muzyka jest raczej średnim miksem tego czego słucha teraz całą młodzież co mi zupełnie nie odpowiada. Najbardziej boli jednak fabuła tego filmu która jest po prostu niedorzeczna - co też czyni ten film wyjątkowym. Ogólny zarys fabuły jest już na niskim poziomie, totalne spłaszczenie postaci ale wątek ze śmiercią tego małego chłopaczka i późniejsze zachowanie jego brata czy kim tam ten czarny kolega był zakrawa po prostu na groteskę. Nie jestem w stanie pojąć jak coś takiego mogło się znaleźć w tym filmie. Podobny wypadek pamiętam jedynie ze Striptise. Boli jeszcze fakt, że w momencie kiedy ten film był w kinach młodzież szalała i chodziła po 3 razy na to widowisko. No ale niestety dzięki Tańcom z gwiazdami i You Can Dance mamy właśnie pokolenie YouCanDance jak to zwykło się teraz nazywać młodzież w dziwnych czapkach i za dużych spodniach a w przypadku dziewczyn bez jakichkolwiek już spodni a jedynie w ich imitacji jaką są teraz getry...

ocenił(a) film na 5
Quidy

Nie sposób się nie zgodzić z przedmówcą.
Ale chciałbym dodać tylko jedno.
Uważam ten film ze pewnego rodzaju fenomen.
Film ten wbił się w to co na scenie światowej zaczęło się dziać.
Fascynacja tańcem, ruchem i pseudo-zmysłowością.
Z drugiej strony chęć bycia zauważonym.


W moim odczuciu od tego filmu zaczęło się totalne szaleństwo.
Film ten dla mnie jest pewnym przełomem w polskich subkulturach.
Potem właśnie zaczęły się YCD TzG itd (finał YCD 17 grudnia 2007).

potem też zaczęła się ulewa filmów o identycznej fabule.

I zatracił się sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones