PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 573
oceny
7,0 10 1 224573
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Nie oglądałam tego filmu mimo namów popiskujących koleżanek. Nie zamierzam więc wypowiedać się o gzre aktorskiej, scenografii, fabule itd. Jedno tylko mnie zastanawia: dlaczego ludzie tak wychwalają muzykę ze Step Up? Koleżanki non stop nawijały "Muzyka to istny majstersztyk! Lepsza nawet niż w Haj Skool Miusical ( bł celowy)". Wzmianka o HSM nieco mnie znięchęciła, ale jeśli coś jest w ich mniemaniu lepsze od Vaneski i spółki, może warto to sprawdzić.



Wstukałam więc w Youtube "Step Up Sundtrack" spodziewając się wykonawców w stylu Boba Marleya, Eminema, czy Hadouken! Zamiast tego dostałam tandetną mieszankę popowych i hip hoppowych wykonawców z samego dna dnien. Chris Brown? No prosze ja Was... Tylko Peji mi brakowało. Genialny sundtrack to jest w "Tańcu wampirów"," Requiemie dla snu", czy "Upiorze w operze". Muzyka do Step Up to jakieś pomyje z najniższej półki.


Zapewne gdybym przesłuchała scieżkę dzwiękowa do Step Up 2- 3 lata wcześniej uznalabym ja za arcydzieło. Jednak na dzień dzisiejszy to dla mnie kompletne d.n.o.

Alex_Molly

Śmieszne jest to, że nie potrafisz zrozumieć faktu, że na świecie są różne gusta i nie każdemu będzie się podobała taka muzyka jak Tobie. Podoba Ci się muzyka Marleya, Eminema, która wg mnie do tego filmu nie pasuje. Nie dogodzi się każdemu z soundtrackiem, ja sądzę że w tej części był bardzo udany, praktycznie każda piosenka mi się podobała. A Ty, osoba nieoglądająca tego filmu wcześniej nie wypowiadaj się na ten temat, bo szczerze mówiąc zbyt mądre to nie jest :)

ocenił(a) film na 9
Alex_Molly

Może lepiej przesłuchać kawałki zamiast patrzeć przez pryzmat gatunków.

ocenił(a) film na 8
Alex_Molly

a może lepiej obejrzeć film i zobaczyć jak ta muzyka pasuje do tego co w nim robią i jak tańczą???

ocenił(a) film na 9
marthaz

Święta racja.

marthaz

otóż to. właśnie oglądam po raz setny i aż mnie nosi. do produkcji o tańcu używa się muzyki, przy której można tańczyć. kocham Eminema ale bym do niego nic nie zatańczyła, bo się nie da. genialna ścieżka jest w pamiętnikach wampirów moim zdaniem, ale to zupełnie inny rodzaj.

poza tym - warto obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 5
iamcassie

e tam 'warto', jest przynajmniej kilka filmów o niemal identycznej fabule, które są przy okazji o niebo lepsze. A "Step up" całkowicie przeciętny i moim zdaniem spokojnie można go sobie darować

Sol89

jakie ;> dużo obejrzałam, chociaż mam wrażenie, że jeszcze nie wszystko, ale nie znalazłam nic lepszego :) są porównywalne filmy. nawet nasze 'kochaj i tańcz'. ale to chyba jednak nie to co step up'y. no ale jak kto woli :)

ocenił(a) film na 5
iamcassie

choćby "Honey", "Bootmen" (tu co prawda idzie o stepowanie), "Wytańczyć marzenia", w którym zresztą gra ta sama aktorka (i który również jest znacznie ciekawszy niż "Step up"), nie wspominając o kultowym "Dirty dancing". A nawet "Kochaj i tańcz" było według mnie lepsze niż to

Sol89

dla mnie DD to coś innego, dlatego staram się nie porównywać :) 'Honey' średnio mi się podobało, o 'Wytańczyć marzenia' miałam wspomnieć, ale jakoś tanecznie mniej mi pasowało niż step up, chociaż fabuła ciekawa. ale jak już mówiłam- jak kto woli. dla mnie to jest tak, że jeśli oglądam film po raz kolejny i nie nudzę się przy tym znaczy, że jest dobry :)

trochę odchodzimy od tematu... na innych forach zaraz by krzyczeli ze off i kasowali :D

ocenił(a) film na 8
iamcassie

dla mnie "Dirty Dancing" jest filmem kultowym, na którym się wychowałam... Ale jeśli chodzi o "step Up" uważam, że dopasowanie muzyki do tańca jest rewelacyjne.
Nie słucham tego rodzaju muzyki, obracam się w zupełnie innych klimatach (rockowo- metalowych) ale dopasowanie jest idealne...

ocenił(a) film na 10
marthaz

ja też tak uważam i jestem żywym dowodem na to że nie tylko dziewczynom ten film się podoba XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones