PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 531
ocen
7,0 10 1 224531
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Nudny i kiepski.

ocenił(a) film na 2

W filmie jedynie sceny tańca warte sa uwagi, zmontowane szybko ogląda się calkiem przyjemnie. Chyba najlepszą sceną jest ta, w której Tyler tańczy breakdance. Niestety to jedyny plus, poza tym film jest totalnie przewidywalny i nudny z głupimi dialogami na czele, przeznaczony chyba tylko dla nastolatków, którzy zmiast na porządny turniej tańca wolą iść do kina.

ocenił(a) film na 10
Mikka_5

Ty, weż nie gadaj głupot bo nie dobrze sie robi. Smuty walisz i prubujesz tym zniechęcić ludzi do filmu. Oglądałem film 2 razy i obejrze jeszcze 3 i 4 i 5 i puki mi sie nie znudzi bede oglądac. Ludzie nie słuchajcie tego kto napisał note powyżej!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Mikka_5

Ty, weż nie gadaj głupot bo nie dobrze sie robi. Smuty walisz i prubujesz tym zniechęcić ludzi do filmu. Oglądałem film 2 razy i obejrze jeszcze 3 i 4 i 5 i puki mi sie nie znudzi bede oglądac. Ludzie nie słuchajcie tego kto napisał note powyżej!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Mikka_5

Film jest całkiem niezły, warto obejrzeć. Świetnie dobrana muzyka i choreografia. Polecam.

Mikka_5

Każdy ma prawo mieć własne zdanie. Jestes bardzo słabym człowiekiem jak nie umiesz sobie poradzić z tym ,że ktoś ma inne zdanie od Ciebie. Szkoda mi Ciebie.
Mi się film podobał ale nie wywarł na mnie tak silnego wrażenia jak się spodziewałam. DD 2 nie przebije aury DD ale od 'Step Up' jest moim zdaniem lepszy. ( :

ocenił(a) film na 4
Alyce17

Niewiem nie oglądałem tego filmu jeszcze ale się przymieżam. I myślałem że to jest bardzo dobry film ale ocena IMDP co inego wskazuje ocena 5 przy 2000 głosów to tak nie zaspecialnie http://www.imdb.com/title/tt0462590/ [www.imdb.com/title/tt04...] choć Miłość w rytmie Hip- Hopu ma prawie 6 a mi bardzo podobałem. Fakt faktem film obejże ale ocena na filmwebie jest chyba raczej zawyżona????

lukalek

Na pewno. Ranking i oceny na stronie IMDB są bardziej obiektywne ponieważ tworzone są na podstawie większej ilości głosów.
A u nas, na polskim portalu , nasi "eksperci" wywindowali 'Donnie Darko' i 'Efekt Motyla' na sam czub top100 światowej kinematografii, " Ojca Chrzestnego" lokując w tyle za tymi "arcydziełami" , szkoda gadać.........

Kosa_3

ps

jeżeli jakiś film na imdb ma notę poniżej 6.5-6 to szkoda go oglądać , wielokrotnie sprawdzałem oceny poszczególnych filmów na imdb i stwierdzam że są one wiarygodne i mało subiektywne ;p

ocenił(a) film na 10
Kosa_3

taniec w tym filmie jest poprostu bosssssskiii.....strasznie mi sie podobal...a film ogólnie tez mi sie bardzo podobal....Ale mugłby byc troszeczke lepszy...Skoda że Chudy umarł on był zamocny:P:P:P:PPOLECAM filmik bo jest warty obejzenia...

ocenił(a) film na 4
Mikka_5

Już dwójka jest lepsza przynajmniej nie nudzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones