PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 665
ocen
7,0 10 1 224665
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Witam. Szukam i nie mogę znaleźć :/ Chodzi mi o utwór który Miles (stoi przy czerwony keyboardzie) pokazuje Norze w ok 47 min, kiedy Tayler pokazuje Norze ze Ona w układzie się normalnie obraca a on może podczas obrotu zejść w dol.

Pozdrawiam.

damian007_16

Petey Pablo - Show Me The Money prosze to tytuł zwalista ta piosenka :D i zawalisty film :))))

duchduch1

To na 100% nie jest Petey Pablo - Show Me The Money. Utwór który podałeś jest na samym początku filmu.

Utwór o który mi chodzi jest tez w 52min kiedy Nora, Tayler i reszta tancerzy pokazuje układ dyrektorce szkoły.


Pzdr

ocenił(a) film na 10
damian007_16

może o tą piosenkę Ci chodzi - young joc - bout it [instrumental] ?

gosiunia94_94

Niestety to nie jest to :/. Podajecie mi tytuly z Soundtrack ktory akurat mam i nie ma tam tego utworu.

young joc - bout it [instrumental] => nie wiem czemu ale wersja instrumental to jest nic innego jak finałowy taniec (słychać nawet oklaski bo nie ma czystej wersji a przynajmniej ja nie znalazłem) Jest on prawdopodobnie bazowym utworem do ktorego dodane inne kawalki (i jest tam chyba wpleciony kawalek o ktory mi chodzi i kilka innych ktorych tytulow tez nie mam) ale nie jest to instrumentalna wersja bo oryginalny utwór inaczej trochę brzmi. Tak czy siak chodzi mi o oryginalny utwór. Trochę zamotałem chyba i nie wiem czy mnie wszyscy zrozumieją :P .

damian007_16

Sorki za 2 posty pod soba ale nie am opcji edycji.

Chodzi mi o tytul dokładnie z tech fragmentow:

http://www.youtube.com/watch?v=UYdKBRI4QOQ

Ogólnie to ten finałowy taniec to jest takie poplątanie z pomieszaniem utworów ze szok, tak z jednego muzyka z dodanymi jakimiś słowami trochę pozmieniana muzyka, masakra. Juz wszystko mi sie pomieszało. Chyba dam sobie spokój.

Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones