Film

Coneheads

1993 1 godz. 28 min.
4,6 7 659
ocen
4,6 10 1 7659
794
chce zobaczyć
{"id":"4662","linkUrl":"/film/Sto%C5%BCkog%C5%82owi-1993-4662","alt":"Stożkogłowi","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/46/62/4662/7306739.2.jpg"}
Para stożkogłowych kosmitów przybywa na Ziemię. Planują szybko wrócić do domu, jednak rodzi im się potomek.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Beldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nieBeldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nie przeszkadza i traktują ich jako zwykłych imigrantów. Historia ta została pierwotnie zrealizowana w słynnym programie 'Saturday Night Live'.

boxoffice
$21 274 717 w USA
studio
Paramount Pictures
inne tytuły
W scenie, w której Gladys (Jan Hooks) całuje Beldara (Dan Aykroyd), widzimy, że rozmazuje ona sobie szminkę. W następnych ujęciach jednak ślad po szmince na przemian pojawia się i znika.
W niektórych ujęciach znika pieprzyk na "stożku" głównej bohaterki. Jest to szczególnie widoczne, gdy rozmawia ona ze swoją córką, Connie.
Gdy samochód unosi się w kosmos, w niektórych ujęciach wyraźnie widać kable podtrzymujące pojazd.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajny

  Kicaj1992 ocenił(a) film na 7

  Może nie taki dobry ale lubie ten film :)

  5
  • proszę o pomoc

   Dadzenie

   kiedyś była taka bajka z podobnymi ludkami co mieli takie głowy ale na takiej podpórce z kółkiem i sobie tacy zgarbieni łazili i bali to chyba stare dziadki <co?> i było z serii what a cartoon... przynajmniej tak mi się kojarzy. jeśli ktoś coś kojarzy to bardzo proszę o podanie tytułu albo coś... proszę ... więcej

  • aa tam. film słaby ale jaka muzyka... :D

   agregat15

   Film to może i był fajny ale jak miałem 5 lat i go oglądałem na kasecie :) Ale wracam do tematu tego filmu z uwagi na genialny kawalek Red Hot Chili Peppers pt "Soul to Squeeze" ktory pochodzi z soundtracku. ARCYDZIELO :)

  • piosenka z filmu............

   slajder

   chodzi mi o piosenkę z tego o to filmu... Kiedy ojciec stożkogłowy jechał ze swoją córką samochodem i innymi dziewczynami. Bardzo fajna pioseneczka. pomóżcie.

  • Super.... ale kiedyś :D:D

   Larry ocenił(a) film na 4

   Pamiętam, że kiedy byłem młodszy lubiłem ten film. Teraz raczej nie oglądałbym go z przyjemnością :-/...

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.