Film

Coneheads

1993 1 godz. 28 min.
4,6 7 862
oceny
4,6 10 7862
872
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":2}
{"id":"4662","linkUrl":"/film/Sto%C5%BCkog%C5%82owi-1993-4662","alt":"Stożkogłowi","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/46/62/4662/7306739.2.jpg"}
Para stożkogłowych kosmitów przybywa na Ziemię. Planują szybko wrócić do domu, jednak rodzi im się potomek. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Beldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nieBeldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nie przeszkadza i traktują ich jako zwykłych imigrantów. Historia ta została pierwotnie zrealizowana w słynnym programie 'Saturday Night Live'.

boxoffice
$21 274 717 w USA
studio
Paramount Pictures
data produkcji
1993
tytuł oryg.
Coneheads
inne tytuły
Stożkogłowi Polska
Więcej...
W scenie, w której Gladys (Jan Hooks) całuje Beldara (Dan Aykroyd), widzimy, że rozmazuje ona sobie szminkę. W następnych ujęciach jednak ślad po szmince na przemian pojawia się i znika.
W niektórych ujęciach znika pieprzyk na "stożku" głównej bohaterki. Jest to szczególnie widoczne, gdy rozmawia ona ze swoją córką, Connie.
Gdy samochód unosi się w kosmos, w niektórych ujęciach wyraźnie widać kable podtrzymujące pojazd.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajny

  Kicaj1992 ocenił(a) film na 7

  Może nie taki dobry ale lubie ten film :)

  6
  • Ocena

   Body ocenił(a) film na 10

   Bez przesady, film zasługuję na o wiele wyższą notę! Kurde zdziwiła mnie ta ocena bo mnie film się podobał i nadal podoba, jest oryginalny i zabawny! Kurde 4,8/10? Bez jaj ludzie!

  • Inny tytuł to: Czubki

   Axel ocenił(a) film na 3

   Z takim tytułem też się kiedyś spotkałem. A film ? Oj daaaawno już go nie widziałem ale kiedyś mi się podobał, jak oglądałem na wideo :)

   1
   • nie taki

    cesare_10 ocenił(a) film na 5

    zły.

    • kiedyś była taka bajka z podobnymi ludkami co mieli takie głowy ale na takiej podpórce z kółkiem i sobie tacy zgarbieni łazili i bali to chyba stare dziadki <co?> i było z serii what a cartoon... przynajmniej tak mi się kojarzy. jeśli ktoś coś kojarzy to bardzo proszę o podanie tytułu albo coś... proszę ... więcej