Film

Stożkogłowi

Coneheads
1993
1 godz. 28 min.
4,6 8 045
ocen
4,6 10 1 8045
921
chce zobaczyć
Para stożkogłowych kosmitów przybywa na Ziemię. Planują szybko wrócić do domu, jednak rodzi im się potomek. Więcej Mniej
Stożkogłowi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Beldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nieBeldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nie przeszkadza i traktują ich jako zwykłych imigrantów. Historia ta została pierwotnie zrealizowana w słynnym programie 'Saturday Night Live'.

boxoffice
$21 274 717 w USA
studio
Paramount Pictures
tytuł oryg.
Coneheads
inne tytuły
W scenie, w której Gladys (Jan Hooks) całuje Beldara (Dan Aykroyd), widzimy, że rozmazuje ona sobie szminkę. W następnych ujęciach jednak ślad po szmince na przemian pojawia się i znika.
W niektórych ujęciach znika pieprzyk na "stożku" głównej bohaterki. Jest to szczególnie widoczne, gdy rozmawia ona ze swoją córką, Connie.
Gdy samochód unosi się w kosmos, w niektórych ujęciach wyraźnie widać kable podtrzymujące pojazd.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych