film

Stożkogłowi

Coneheads
1993
1h 28m
4,7 8 233
oceny
4,7 10 1 8233
3,3 3
oceny krytyków
Para stożkogłowych kosmitów przybywa na Ziemię. Planują szybko wrócić do domu, jednak rodzi im się potomek. więcej mniej
Stożkogłowi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Beldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nieBeldar (Dan Aykroyd) i Prymaat (Jane Curtin) są parą z rasy stożkogłowych, którzy przybywają na ziemię z misją szpiegowską, mającą ułatwić późniejszą inwazję na tę planetę. Jednak podczas lądowania mają wypadek, który zmusza ich do przerwania misji i do rozpoczęcia ludzkiego życia w New Jersey. Ziemianom dziwny wygląd obcych zbytnio nie przeszkadza i traktują ich jako zwykłych imigrantów. Historia ta została pierwotnie zrealizowana w słynnym programie 'Saturday Night Live'.

boxoffice
$21 274 717 w USA
studio
Paramount Pictures
tytuł oryg.
Coneheads
inne tytuły
W scenie, w której Gladys (Jan Hooks) całuje Beldara (Dan Aykroyd), widzimy, że rozmazuje ona sobie szminkę. W następnych ujęciach jednak ślad po szmince na przemian pojawia się i znika.
W niektórych ujęciach znika pieprzyk na "stożku" głównej bohaterki. Jest to szczególnie widoczne, gdy rozmawia ona ze swoją córką, Connie.
Gdy samochód unosi się w kosmos, w niektórych ujęciach wyraźnie widać kable podtrzymujące pojazd.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ocena

ocenił(a) film na 10

Bez przesady, film zasługuję na o wiele wyższą notę! Kurde zdziwiła mnie ta ocena bo mnie film się podobał i nadal podoba, jest oryginalny i zabawny! Kurde 4,8/10? Bez jaj ludzie!

Fajny

ocenił(a) film na 7

Może nie taki dobry ale lubie ten film :)

Film to może i był fajny ale jak miałem 5 lat i go oglądałem na kasecie :) Ale wracam do tematu tego filmu z uwagi na genialny kawalek Red Hot Chili Peppers pt "Soul to Squeeze" ktory pochodzi z soundtracku. ARCYDZIELO :)

nie taki

ocenił(a) film na 5

zły.

Inny tytuł to: Czubki

ocenił(a) film na 3

Z takim tytułem też się kiedyś spotkałem. A film ? Oj daaaawno już go nie widziałem ale kiedyś mi się podobał, jak oglądałem na wideo :)