PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504903}

Stosunki międzymiastowe

Going the Distance
6,3 30 187
ocen
6,3 10 1 30187
4,5 6
ocen krytyków
Stosunki międzymiastowe
powrót do forum filmu Stosunki międzymiastowe

Ja Cię pierdziu, oto jeden z najsympatyczniejszych, naj-fajowych i słodkich filmów jaki widziałem w tym roku. Czy komedia romantyczna może być bezpretensjonalna? Może i oto przykład! Drew magicznie wypowiada słowa "fuck", Justin spogląda na nią słodką chłopięcą facjatą...zarąbisty film i tyle...kupuję DVD [na smutne noce z lodami, ciachami i czekoladą]...

ocenił(a) film na 9

najlepsze jest na koncu jak ten dzieciak wchodzi jak uprawiaja sex :) super film

ocenił(a) film na 7

Podpisuję sie wszystkimi rękami i nogami. Bardzo sympatyczny i momentami naprawdę śmieszny film. Takie komedie romantyczne lubię :)

Ja również! :) Film był przeuroczy :) Dawno nie widziałam tak fajnie zrobionej komedii romantycznej. Wielkim plusem jest też dobrze dobrany, świetny soundtrack ;)

ocenił(a) film na 10
andainn

Zgadzam się w 100%. Już dawno nie obejrzałam takiej komedii romantycznej jak ta:) świetni aktorzy,muzyka i kupa śmiechu:D Panda the best:D

ocenił(a) film na 5

Mi również się spodobał mimo tego,że na ogół unikam komedii romantycznych ;)

ocenił(a) film na 9

Podbijam. Słowo klucz to ,,bezpretensjonalny":). Bez udziwnień i odrealniania na podstawie obserwacji życia codziennego związków na odległość powstało coś przesympatycznego. Nawet nie dawno, a chyba nigdy nie oglądałam tak dobrej, zabawnej, ,, romantycznej" , a mimo to tak bardzo prawdziwej historii z gatunku ,,romantyków"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones