PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432410}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2

The Sisterhood of the Traveling Pants 2
6,6 30 469
ocen
6,6 10 1 30469
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2

W "Sisterhood of the Travelling Pants 2", cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż ku dorosłości, która zaczęła się w pierwszej części. Od tamtej pory minęły 3 lata, a dziewczyny niedługo rozpoczynają pierwszy rok nauki w college'u. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, aleW "Sisterhood of the Travelling Pants 2", cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż ku dorosłości, która zaczęła się w pierwszej części. Od tamtej pory minęły 3 lata, a dziewczyny niedługo rozpoczynają pierwszy rok nauki w college'u. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, ale przede wszystkim prawdziwą moc ich przyjaźni. Carmen (America Ferrera) nie czując się za dobrze z tym, że jej matka spodziewa się nowego dziecka, a przyjaciółki wolą spędzać wakacje poza domem, zaczyna pracę za kulisami festiwalu teatralnego w Vermont. Niespodziewanie dostaje tam rolę i jednocześnie staje się obiektem zainteresowań przystojnego chłopaka. Tibby (Amber Tamblyn) zostaje na wakacje w Nowym Jorku, gdyż jest pochłonięta pracą nad filmowym projektem w NYU. W międzyczasie angażuje się w swój związek z Brianem McBrianem (Leonardo Nam), lecz musi pokonać wiele związanych z tym przeciwności. Bridget (Blake Lively), która ciągle walczy ze stratą matki i pytaniami o jej przeszłość, wyrusza do Turcji na wykopaliska archeologiczne. Zaczyna się też zastanawiać, czym jest dla niej dom i rodzina. Lena (Alexis Bledel) próbuje poradzić sobie po rozstaniu z Kostosem (Michael Rady) studiując na Rhode Island School of Design. Poznaje tam pewnego studenta o imieniu Leo (Jesse Williams), który zaczyna jej imponować swoją artystyczną duszą.

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
Zwiastun nr 2
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
Zwiastun nr 1
nr 2 2009-11-16T12:03:43 https://fwcdn.pl/webv/02/17/20217/z01.20217.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/110/432410/sisterhoodofthetravelingpants2_tlr2_1080p.vp9.1080p.webm
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$44 352 417 na świecie
$44 089 964 w USA
$262 453 poza USA
budżet
$27 000 000
na podstawie
Ann Brashares (powieść)
studio
Alcon Entertainment (przedstawia) / Alloy Entertainment (współudział) / Armonía Films / więcej
tytuł oryg.
The Sisterhood of the Traveling Pants 2
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.