Odtwórz Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 Zwiastun nr 2 2:29
Film

The Sisterhood of the Traveling Pants 2

2008 1 godz. 57 min.
6,6 30 276
ocen
6,6 10 30276
4 043
chce zobaczyć
{"id":"432410","linkUrl":"/film/Stowarzyszenie+W%C4%99druj%C4%85cych+D%C5%BCins%C3%B3w+2-2008-432410","alt":"Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/10/432410/7563670.2.jpg"}
Lena, Tibby, Bridget i Carmen niebawem rozpoczynają studia. W utrzymaniu przyjaźni pomaga im para dżinsów. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 (2008) Zwiastun nr 2 2:29
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 (2008) Zwiastun nr 1 1:17
W "Sisterhood of the Travelling Pants 2", cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż ku dorosłości, która zaczęła się w pierwszej części. Od tamtej pory minęły 3 lata, a dziewczyny niedługo rozpoczynają pierwszy rok nauki w college'u. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, ale przede wszystkim prawdziwą moc ich przyjaźni. Carmen (America Ferrera) nie czując się za dobrze z tym, że jej matka spodziewa się nowego dziecka, a przyjaciółki wolą spędzać wakacje poza domem, zaczyna pracę za kulisami festiwalu teatralnego w Vermont. Niespodziewanie dostaje tam rolę i jednocześnie staje się obiektem zainteresowań przystojnego chłopaka. Tibby (Amber Tamblyn) zostaje na wakacje w Nowym Jorku, gdyż jest pochłonięta pracą nad filmowym projektem w NYU. W międzyczasie angażuje się w swój związek z Brianem McBrianem (Leonardo Nam), lecz musi pokonać wiele związanych z tym przeciwności. Bridget (Blake Lively), która ciągle walczy ze stratą matki i pytaniami o jej przeszłość, wyrusza do Turcji na wykopaliska archeologiczne. Zaczyna się też zastanawiać, czym jest dla niej dom i rodzina. Lena (Alexis Bledel) próbuje poradzić sobie po rozstaniu z Kostosem (Michael Rady) studiując na Rhode Island School of Design. Poznaje tam pewnego studenta o imieniu Leo (Jesse Williams), który zaczyna jej imponować swoją artystyczną duszą. 2009-11-16 12:03:43.0 PT2M29S https://fwcdn.pl/webv/02/17/20217/z01.20217.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/110/432410/sisterhoodofthetravelingpants2_tlr2_1080p.vp9.1080p.webm

W "Sisterhood of the Travelling Pants 2", cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż ku dorosłości, która zaczęła się w pierwszej części. Od tamtej pory minęły 3 lata, a dziewczyny niedługo rozpoczynają pierwszy rok nauki w college'u. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, aleW "Sisterhood of the Travelling Pants 2", cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż ku dorosłości, która zaczęła się w pierwszej części. Od tamtej pory minęły 3 lata, a dziewczyny niedługo rozpoczynają pierwszy rok nauki w college'u. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, ale przede wszystkim prawdziwą moc ich przyjaźni. Carmen (America Ferrera) nie czując się za dobrze z tym, że jej matka spodziewa się nowego dziecka, a przyjaciółki wolą spędzać wakacje poza domem, zaczyna pracę za kulisami festiwalu teatralnego w Vermont. Niespodziewanie dostaje tam rolę i jednocześnie staje się obiektem zainteresowań przystojnego chłopaka. Tibby (Amber Tamblyn) zostaje na wakacje w Nowym Jorku, gdyż jest pochłonięta pracą nad filmowym projektem w NYU. W międzyczasie angażuje się w swój związek z Brianem McBrianem (Leonardo Nam), lecz musi pokonać wiele związanych z tym przeciwności. Bridget (Blake Lively), która ciągle walczy ze stratą matki i pytaniami o jej przeszłość, wyrusza do Turcji na wykopaliska archeologiczne. Zaczyna się też zastanawiać, czym jest dla niej dom i rodzina. Lena (Alexis Bledel) próbuje poradzić sobie po rozstaniu z Kostosem (Michael Rady) studiując na Rhode Island School of Design. Poznaje tam pewnego studenta o imieniu Leo (Jesse Williams), który zaczyna jej imponować swoją artystyczną duszą.

boxoffice
$44 352 417 na świecie
$44 089 964 w USA
$262 453 poza USA
budżet
$27 000 000
na podstawie
Ann Brashares "Forever in Blue: The Fourth Summer of the Sisterhood" (powieść)
studio
Alcon Entertainment (przedstawia) / Alloy Entertainment (współudział) / Armonía Films / Więcej...
data produkcji
2008
tytuł oryg.
The Sisterhood of the Traveling Pants 2
inne tytuły
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 Polska
Ena blue jean gia tesseris No 2 (zapis łaciński) (tytuł video) Grecja
Ένα μπλου τζιν για τέσσερις ν.2 Grecja
Więcej...
Kiedy Carmen pakuje się rozmawiając z Julią, dwukrotnie wkłada do torby to samo czerwone skórzane portfolio.
Kiedy Bridget rozmawia ze swoją babcią na łóżku podczas burzy, część jej włosów jest naprzemiennie założona za ucho lub nie.
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Bridgeport, Danbury i na Western Connecticut State University w tymże mieście, Kent, Stamford, na Uniwersytecie Yale w New Haven (Connecticut), w Nowym Jorku (Nowy Jork) w USA oraz w Oia w Grecji.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • :)

  monika199406 ocenił(a) film na 7

  chyba każda dziewczyna chciałaby mieć takie przyjaciółki

  9
  • Gra aktorska

   giokonda ocenił(a) film na 8

   Naprawdę mnie uderzyła jako bardzo dobra... Film pozwolił na zanurzenie się i przeżywanie dzięki niej. Dziewczyny i chłopaki mieli super przekonywujące miny i gesty, ta sama osoba potrafiła zagrać szczeniacką nieśmiałość w związkach i poważno-smutne sytuacje. I sam film - bynajmniej nie szczeniacki, można ... więcej

   4
   • Moim zdaniem pierwsza była lepsza : a) Popłakałam się na nim ( pierwszy film na którym się popłakałam ) b) bardziej realistyczny c) wydaje mi się , że one grały tam od nie chcenia A jak wy uważacie ?

   • jak?

    Gemma_4 ocenił(a) film na 8

    można obejżec ten film ? Bo z forum wynika ze sporowas go juz oglądalo jak ? Bardzo proszę o pomoc. Bo również bardzo chcialabym go obejzeć.

    3
    1
    • hm.. Przeczytałam na wikipedii (co prawda po angielsku) że film owszem zawiera elementy 2 i 3 części przygód Bee Leny Carmy i Tibby ale głównie 4. więc wygląda na to.. że to drugi.. i ostatni film o naszych bohaterkach.

     1