film

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2

The Sisterhood of the Traveling Pants 2
2008
1h 57m
6,6 30 475
ocen
6,6 10 1 30475
Lena, Tibby, Bridget i Carmen niebawem rozpoczynają studia. W utrzymaniu przyjaźni pomaga im para dżinsów. Zobacz pełny opis
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
Zwiastun nr 2
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
Zwiastun nr 1
nr 2 2009-11-16T12:03:43 https://fwcdn.pl/webv/02/17/20217/z01.20217.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/110/432410/sisterhoodofthetravelingpants2_tlr2_1080p.vp9.1080p.webm

W "Sisterhood of the Travelling Pants 2", cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż ku dorosłości, która zaczęła się w pierwszej części. Od tamtej pory minęły 3 lata, a dziewczyny niedługo rozpoczynają pierwszy rok nauki w college'u. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, aleW "Sisterhood of the Travelling Pants 2", cztery młode przyjaciółki kontynuują swoją podróż ku dorosłości, która zaczęła się w pierwszej części. Od tamtej pory minęły 3 lata, a dziewczyny niedługo rozpoczynają pierwszy rok nauki w college'u. Tak jak dotychczas, dzielą się dżinsami, które symbolizują ich przygody, obawy, łzy i radości, ale przede wszystkim prawdziwą moc ich przyjaźni. Carmen (America Ferrera) nie czując się za dobrze z tym, że jej matka spodziewa się nowego dziecka, a przyjaciółki wolą spędzać wakacje poza domem, zaczyna pracę za kulisami festiwalu teatralnego w Vermont. Niespodziewanie dostaje tam rolę i jednocześnie staje się obiektem zainteresowań przystojnego chłopaka. Tibby (Amber Tamblyn) zostaje na wakacje w Nowym Jorku, gdyż jest pochłonięta pracą nad filmowym projektem w NYU. W międzyczasie angażuje się w swój związek z Brianem McBrianem (Leonardo Nam), lecz musi pokonać wiele związanych z tym przeciwności. Bridget (Blake Lively), która ciągle walczy ze stratą matki i pytaniami o jej przeszłość, wyrusza do Turcji na wykopaliska archeologiczne. Zaczyna się też zastanawiać, czym jest dla niej dom i rodzina. Lena (Alexis Bledel) próbuje poradzić sobie po rozstaniu z Kostosem (Michael Rady) studiując na Rhode Island School of Design. Poznaje tam pewnego studenta o imieniu Leo (Jesse Williams), który zaczyna jej imponować swoją artystyczną duszą.

boxoffice
$44 352 417 na świecie
$44 089 964 w USA
$262 453 poza USA
budżet
$27 000 000
na podstawie
Ann Brashares (powieść)
studio
Alcon Entertainment (przedstawia) / Alloy Entertainment (współudział) / Armonía Films / więcej
tytuł oryg.
The Sisterhood of the Traveling Pants 2
inne tytuły
Kiedy Carmen pakuje się rozmawiając z Julią, dwukrotnie wkłada do torby to samo czerwone skórzane portfolio.
Kiedy Bridget rozmawia ze swoją babcią na łóżku podczas burzy, część jej włosów jest naprzemiennie założona za ucho lub nie.
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Bridgeport, Danbury i na Western Connecticut State University w tymże mieście, Kent, Stamford, na Uniwersytecie Yale w New Haven (Connecticut), w Nowym Jorku (Nowy Jork) w USA oraz w Oia w Grecji.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

:)

ocenił(a) film na 7

chyba każda dziewczyna chciałaby mieć takie przyjaciółki

hm.. Przeczytałam na wikipedii (co prawda po angielsku) że film owszem zawiera elementy 2 i 3 części przygód Bee Leny Carmy i Tibby ale głównie 4. więc wygląda na to.. że to drugi.. i ostatni film o naszych bohaterkach.

jak?

ocenił(a) film na 8

można obejżec ten film ? Bo z forum wynika ze sporowas go juz oglądalo jak ? Bardzo proszę o pomoc. Bo również bardzo chcialabym go obejzeć.

Gra aktorska

ocenił(a) film na 8

Naprawdę mnie uderzyła jako bardzo dobra... Film pozwolił na zanurzenie się i przeżywanie dzięki niej. Dziewczyny i chłopaki mieli super przekonywujące miny i gesty, ta sama osoba potrafiła zagrać szczeniacką nieśmiałość w związkach i poważno-smutne sytuacje. I sam film - bynajmniej nie szczeniacki, można się...

Moim zdaniem pierwsza była lepsza :
a) Popłakałam się na nim ( pierwszy film na którym się popłakałam )
b) bardziej realistyczny
c) wydaje mi się , że one grały tam od nie chcenia

A jak wy uważacie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones