PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9487}

Strzelcy Sharpe'a

Sharpe's Rifles
7,8 2 026
ocen
7,8 10 1 2026
Strzelcy Sharpe'a
powrót do forum filmu Strzelcy Sharpe'a

Witam
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć wszystkie części z lektorem?

ocenił(a) film na 10
maja420

z lektorem to nie zdobędziesz bo na rynek polski wyszła tylko ostatnia część ale na p l a t u b e dodałam wszystkie części z napisami:)

ocenił(a) film na 7
maja420

Wpis półroczny, ale jeśli jeszcze szukasz to od dziś (już wczoraj - niedziela) leci na FilmBox i FilmBox HD. Powtórki w piątek. Godziny podałem w odrębnym wątku.

ocenił(a) film na 5
Quest1981

a masz może listę odcinków po kolei ?

ocenił(a) film na 7
renata_grabinska

http://wwwKROPKAexsiteKROPKApl/filmy_video_movies/filmy-dvdrip-brrip/822869-rich ard-sharpe-series-1993-1997-pldvbriph264-skan-lektor-pl.html

maja420

Ja w zeszłym roku obejrzałem wszystkie odcinki Sharpe'a nawet te najnowsze. Wpisywalam każda nazwę odcinka w Google i bez problemu oglądałam. Cześć była z napisami, a cześć z lektorem. Zależy na jaki odtwarzacz sie trafi. Np na ekino. Ale widzę, ze na gryzoniu sa odcinki z lektorem.

maja420

znalazłam już wszystkie części z lektorem :D

ocenił(a) film na 10
maja420

Na Piratesebay wersja arktyczna. Bo antarktyczną już FBI zamknęło. Zresztą Seals są już ponoć w drodze na arktykę więc info może być nieaktualne. Z tego co wiem to Pirates w następnej kolejności przerzucają się na Wyspy Pigopago. Szukaj więc takiej domeny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones