PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860}

Stuart Malutki

Stuart Little
6,1 60 901
ocen
6,1 10 1 60901
5,6 9
ocen krytyków
Stuart Malutki
powrót do forum filmu Stuart Malutki

"Dr House" tak zaczynał karierę aktorską, nie no nie wytrzymam. Właśnie dzisiaj go rozpoznałem (Hugh Laurie) ale jaja

"Zaczynał" to chyba złe słowo... Ale faktycznie, śmiesznie (w sensie inaczej) wygląda uczesany i ogolony;)

Achajka_2

Zobacz lepiej kto grał jednego z opryszków w "101 dalmatyńczykach":D

Achajka_2

hahaha. dokladnie XDD geez

Jeśli chcesz zobaczyć jak zaczynał, to obejrzyj rewelacyjną "Czarną Żmiję", a nie Stuarta.

użytkownik usunięty
sarenka

Oglądałem "Czarną Żmiję". Prawie wszystkie odcinki 3 pierwszych sezonów, ale wtedy Hugh Laurie nie był dla mnie znanym aktorem.

ocenił(a) film na 5

Ja chyba jednak bardziej wolę nieogolonego i aroganckiego Hugh Lauriego w "Housie", niż jako
tatusia myszki, ale trzeba przyznać, że śmiesznie wyglądał

jules

Wiecie co? Mi w sumie troszkę szkoda Laurie'go. Facet stworzył super postać, myślę, że już można ją nazwać kultową, ale... Prawdopodobnie już do końca życia będzie nad nim wisieć piętno House'a. Każdy będzie go kojarzył tylko z tą jedną postacią. Nawet teraz, pokażcie ludziom jego zdjęcie, to większość (nie twierdzę, że wszyscy ;)) powie "ooo House", a nie "ooo Hugh Laurie". Żeby to zmienić musiałby trafić kolejną megawyrazistą, a jednocześnie zupełnie odbiegającą od House'a rolę.

pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Tinkerbell_88

Aaaaa tam, za tą kasę którą zarabia, to myślę, że nie specjalnie mu to przeszkadza. :P

ocenił(a) film na 7
Mathiej

Nie sądzę, wielu aktorom przeszkadza. Nawet za większą kasę.

I nie wiem czemu tak śmiejecie się z jego "początków". Jak dla mnie "Stuart Malutki" jest bardzo fajnym filmem. XD

ocenił(a) film na 7
Zmo

Myślę, że trzeba byłoby się go zapytać XD
Albo, znaleźć odpowiedni fragment jakiegoś wywiadu.

D O K Ł A D N I E!

"Księciunio" z Czarnej Żmii jest genialny...

ocenił(a) film na 6
ronnie_2000

Laurie dla mnie wyglądał przezabawnie w fryzurze z przedziałkiem, ogolonego, w okularkach i szlafroku (ostatnia scena), jako ojciec kochającej się rodziny. Dokładne przeciwieństwo House'a.
A Czarna Żmija była genialnia, polecam ;)

ocenił(a) film na 7

Fakt, Laurie wygląda tu cudownie. Normalnie rola życia! =)

ocenił(a) film na 10

Prawda też go dzisiaj rozpoznałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones