PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860}

Stuart Malutki

Stuart Little
6,1 60 907
ocen
6,1 10 1 60907
5,6 9
ocen krytyków
Stuart Malutki
powrót do forum filmu Stuart Malutki

Mój Boże już wiele można zrozumieć, zielonego pajaca, którego odzywki są wulgarne, kretyńskich Mostowiaków na czele z bliźniakami, ale żeby adoptować mysz? co t w ogóle ma być. Mamo chodź adoptujemy sobie mysz no i oczywiście gadającą, robią z ludzi błaznów i kretynów, zasłużone 1/10

ocenił(a) film na 2
Charlie_M_

Zgadzam się...to chore i przede wszystkim dziwne żeby adoptować mysz zamiast człowieka. Wiem, że jest to film dla dzieci itd, ale no nie wiem trudmo to wytłumaczyć...w każdym razie mi się to aboslutnie nie podoba.

aga1320

jesteście naprawdę tak ograniczeni, żeby myśleć, że w tym filmie chodzi dosłownie o adoptowanie myszy?
to bardzo przyjemny i uroczy film familijny, a myszka Stuart to przecież tylko taka metafora ludzi, którzy są inni i nie pasują do 'ułożonego' społeczeństwa, ta bajka udowadnia, że każdy ma prawo do szczęścia, a że to właśnie bajka to nie wszystko musi być przecież tak jak w normalnym świecie, ogarnijcie się troszkę.

Martinezz_2

Masz absolutną rację Martinez - pokolenie pokemonów jest ograniczone do tego stopnia, że już nawet nie potrafi zinterpretować bajki i odnaleźć w niej treści alegorycznych...
Dla mnie "Stuart Malutki" jest słodkim, przezabawnym i momentami wzruszającym filmikiem z morałem - doskonałość w swoim gatunku - 100% komedia familijna pozbawiona wszelkich żenujących dialogów z podtekstem seksualnym, które ostatnio masowo pojawiają się w pseudofamilijnych "arcydziełach"...

ocenił(a) film na 7
Inesita

Tak to jest jak ludzie dopiero w tych czasach odkrywają uroki starych filmów. Stuart to film mojego dzieciństwa (miałem wtedy 10 lat) i jakoś nie zauważyłem w nim nic gorszącego. No ale nikt nigdy nie zrozumie wszystkich ludzi...

ocenił(a) film na 10
Charlie_M_

Powiem tyle: NIE ZGADZAM SIĘ Z WAMI

Charlie_M_

Bez przesady, to z reguły miał być film dla dzieci, więc nie musi on być całkowicie zgodny z rzeczywistością. Ma po prostu ma być odpowiedni dla najmłodszych widzów, i myślę, że spełnia swoje zadanie w stu procentach.

ocenił(a) film na 10
Charlie_M_

ale ty jestes zalosny/a stewart to zajefajna baja 10/10 a ty Charlie_M_ zacznij sie leczyc albo obejrzyj se hooligans 2 to film dla ludzi z twoim mysleniem i mentalnoscia

ocenił(a) film na 7
Charlie_M_

O BORZE TEN FILM PROMUJE ZOOFILIĘ. ;o Zabronić!

A jak dla mnie film przyjemny. ;) 7/10

Charlie_M_

Ten filmik jest parującą kaszanką jedynie dla przedszkolaków. Jakiekolwiek kwalifikowanie go do "kina familijnego" jest skrajną profanacją...

ocenił(a) film na 7
Charlie_M_

Jesteś taki jak ten kot Dymnik co chciał zabić Starta ,bo twierdził ,że adoptowanie myszy jest horę. Oczywiście bez urazy. Dla mnie to był bardzo dobry film. Jak wiemy w filmach czasami jest trochę fantazji. Jak tobie się nie podoba to nie znaczy że nie mają go pokazywać. Bo innym to morzę się podobać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones