PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860}

Stuart Malutki

Stuart Little
6,1 60 900
ocen
6,1 10 1 60900
5,6 9
ocen krytyków
Stuart Malutki
powrót do forum filmu Stuart Malutki

Tylko efekty bardzo dobre, no i mysz rowniez sympatyczna. Ale film za bardzo mi sie nie podobal. Rozumiem, ze to produkcja rodzinna, ale przez caly seans usmiech nie znikal z twarzyczek tej filmowej rodzinki (az mnie wykrzywialo) i sztucznie to wygladalo. No i koszmarny dubbing, chlopiec mial taka wymowe, ze prawie nie dalo sie zrozumiec, co mowi.
Ocena bylaby wyzsza, gdyby nie ta cukierkowatosc...

ocenił(a) film na 8
Grail

Wcale nie!
Uważam że film nei jest tylko dla dzieci chyba że dużych....
Dla małych dobry, bo jest uroczy, bezpretensjonalny, nie ma w nim scen przemocy...
Geena Davis jest idelaną ciepłą mamą, a Stuart naprawdę kochany i rozczulający. Może moja ocena jest dośc intantylna, ale film mi się podobał. Bardzo.

użytkownik usunięty
Grail

Cukierkowaty?
Jak chcesz zobaczyć film cukierkowaty to obejrzyj sobie "Opowieści z klonowego miasta" albo "Delfy". Oglądałam to razem z młodszą siostrą i nawet jej było niedobrze... A Stuart jest uroczy!

Grail

poprostu prawda chlamy,badziewie i dno - jak to gadają moi znajomi choć ja nie do końca jestem takiego zdania. Ale widziałem już lepsze filmy. A co de efektów to naprawde są dobre. Ogólnie nieudane to jest zabardzo.

ocenił(a) film na 1
Grail

film baaardzo, ale to bardzo przeciętny. Zabawa jedynie dla najmłodszych. 4/10

Grail

Zgadzam się, ale z jednym wyjątkiem. To NIE jest produkcja rodzinna. To jest film WYŁĄCZNIE dla przedszkolaków, w dodatku maksymalnie infantylny film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones