PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501864}
6,1 85 699
ocen
6,1 10 1 85699
4,3 12
ocen krytyków
Sucker Punch

Historia rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed czyhającym na nią złoczyńcą. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

_S_
opis użytkownika

Lata pięćdziesiąte XX wieku. Babydoll (Emily Browning) jest wrażliwą dziewczyną, która zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Nastolatka jest zrozpaczona. Jej dramat potęguje fakt, że za pięć dni ma być poddana zabiegowi lobotomii. Aby zapomnieć o przytłaczającej rzeczywistości, Babydoll, razem z grupką innych pacjentek, ucieka w świat wyobraźni. Niestety, tam też nie może czuć się bezpieczna. Żeby ocaleć, musi z pomocą koleżanek odnaleźć pięć tajemniczych przedmiotów.

platforma vod

Młoda kobieta zostaje umieszczona przez ojca w szpitalu psychiatrycznym, gdzie w ciągu pięciu dni ma zostać poddana lobotomii. W czasie pobytu w szpitalu dziewczyna kreuje w swojej wyobraźni alternatywną rzeczywistość, w której może ukryć się przed bólem. W tym świecie rodzi się także pomysł na ucieczkę. Zanim to jednak nastąpi dziewczyna musi zgromadzić pięć przedmiotów, które nie tylko pomogą jej w wydostaniu się ze szpitala, lecz także ochronią od defloracji przez ohydnego mężczyznę.

opis dystrybutora kina

Zamknij oczy, otwórz umysł. To coś zupełnie nowego. Scenarzysta, reżyser i producent Zack Snyder opowiedział nam historię 300 Spartan i przeniósł w świat Watchmena. Jego najnowsza wizja to obraz o młodej dziewczynie (Emily Browning znana z filmu "Nieproszeni goście"), która ucieka od mrocznej rzeczywistości w świat snów. Nieograniczona czasem i przestrzenią, może podróżować wszędzie, gdzie zaprowadzi ją wyobraźnia. Ale jej niesamowite przygody zacierają granicę między snem a rzeczywistością. Uwięziona wbrew swej woli, jest zdeterminowana, aby odzyskać wolność.

platforma vod

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones