PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568255}
6,3 57 079
ocen
6,3 10 1 57079
6,9 17
ocen krytyków
Super 8
powrót do forum filmu Super 8

bardzo mi sie podobał , do tego ten klimat lat 80-tych- cudo! Troszke jak E.T. Przedmieścia w Stanach są cudowne !

ocenił(a) film na 9
nathalie34

Obejrzałam drugi raz, tym razem z synem który ma 9 lat, powidział wow, polecamy :-)

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Podpisuję się pod tym ;)

ocenił(a) film na 9
nathalie34

Film nawet spoko.

ocenił(a) film na 4
nathalie34

Jak dla 9-latków ok. Ale dorosłym jednak nie polecam.

ocenił(a) film na 9
zimeke

Mi z kolei wydaję się, że wątek dzieciaków z pasją tworzących film i odkrywających większą tajemnicę może się nawet bardziej spodobać dorosłym (i dzieciom), niż samej młodzieży. Zwłaszcza że to całe konspiracyjne tło i scenki ataków są raczej dedykowane do ciut starszych odbiorców, niż np. "E.T.", czy "Krótkie spięcie".

ocenił(a) film na 6
Khaosth

Z początku fajnie się zapowiadało,ale im dalej tym gorzej.Końcówka to w ogóle jakieś nieporozumienie.

I oświetlenie całkiem do ...Wszędzie ciemno,prawie nic nie widać

ocenił(a) film na 6
Khaosth

Dokładnie. Jako bezsprzecznie dorosły bawiłem się nieźle. Film skojarzył mi się z The Goonies. Dobre, zabawne, ciekawe kino przygodowe z młodzieżą, której "atutami" nie jest chlanie piwska i jaranie zioła oraz klepanie łatwych panien po tyłkach.

Te dzieciaki są naprawdę zabawne :).

ocenił(a) film na 6
JFR

Najbardziej podobał mi się film wyświetlany przy napisach końcowych :)

ocenił(a) film na 6
Scharlotte

Niestety napisy odpuściłem :(.

ocenił(a) film na 6
JFR

To był ten film, który dzieciaki nakręciły na konkurs.

ocenił(a) film na 6
Scharlotte

Łeee... mogło być niezłe :).

ocenił(a) film na 6
JFR

http://www.youtube.com/watch?v=mwMz9Ydj378 :)

ocenił(a) film na 6
Scharlotte

Faktycznie udany. Wyłapali najbardziej klasyczne chwyty filmów o zombie + nieco romantycznego dramatyzmu :). Efekty dźwiękowe podczas katastrofy pociągu jedyne w swoim rodzaju :D.

ocenił(a) film na 9
Scharlotte

Genialnie nakręcony , dzieciaki miały talent :-)

ocenił(a) film na 5
JFR

Dzieciaki grały super. W Ameryce dziecięcy aktorzy potrafią grać. Końcówka fimu jest trochę naciągana. Z czego ten obcy zmontował rakietę ? Ze starych pralek, lodówek, rowerów,silników,karabinów,wisiorków ?. Dobry był z niego majsterkowicz. :)

ocenił(a) film na 8
neron4

Nie oglądałeś uważnie. Te kostki to był statek rozmontowany na części. Z nich odbudował pojazd, a cały ten złom był jedynie katalizatorem procesu.

ocenił(a) film na 8
zimeke

No to błąd. Jestem dorosły, jestem dojrzały, mam za sobą sporo doświadczeń życiowych, jak również setki obejrzanych filmów lepszych lub gorszych, a pomimo tego świetnie się bawiłem przy oglądaniu super ósemki. Role "dzieciaków" mnie zachwyciły, problemy i tematyka przebiła naiwno-prostacką opowieść o E.T. Dlatego 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones