PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713166}
7,1 256
ocen
7,1 10 1 256
6,0 3
oceny krytyków

Super Duper Alice Cooper
powrót do forum filmu Super Duper Alice Cooper

Dokument ciekawy, historia również, ale sposób w jaki został zrealizowany nie przypadł mi do gustu.

Sam Alice Cooper jakoś tam znany, Poison znany, reszta nie przypadła mi do gustu.

Pojedyncze utwory przesłuchane w Deezer. Raczej nie sięgnę po żaden album.

Olaf_Ragnarson

Poison akurat najgorsza kupa z okresu totalnego zagubienia. To nie był zespół pojedynczych singli, tylko albumów. Pełno klasyków, love it to death, killer, billion dollar babies, welcome to mu nightmare czy School's out a i potem były świetne albumy. Do tego wielka rozpiętość stylistyczna i świetne teksty. Tylko trzeba im poświęcić trochę czasu i przesłuchać kilka razy zeby docenić. No chyba, że lubisz granie w stylu Bon Jovi (typu Poison), to raczej nie znajdziesz nic dla siebie.

ocenił(a) film na 5
jasiu15

Nie gustuję w Bon Jovi, no może tyle co klepali w TV swego czasu. :)

Gustuję w różnych klimatach, jeden z nich możesz wyłowić z avatarka. :)

Olaf_Ragnarson

Ja tez gustuje w bardzo różnych klimatach i to jest jeden z powodów dla którego tak lubię Alice - potrafił zmienić styl z płyty na płytę, nawet w obrębie jednego albumu ile różnych styli bywało... W wieku ponad 50 lat chciało mu się nagrać np dwa albumy metalowe i wyszło mu to zajebiscie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones