PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401479}
6,3 2 091
ocen
6,3 10 1 2091
Superman: Doomsday
powrót do forum filmu Superman: Doomsday

Klark/Superman

użytkownik usunięty

Niedawno obejrzałem sobie tą produkcję i mam wątpliwości :D Louis w końcu wiedziała, że Klark jest Supermanem? W tej jego kryjówce coś mówiła o oddalaniu się od Kenta, im bliżej jest Supermana i nazywała go Smalvile. Oglądałem wersję z marnymi napisami, więc może chodziło o coś w rodzaju przenośni? A może serio nie wiedziała o Kencie? Jeśli tak to jakim cudem jest to możliwe? :D Może w komiksach jest coś co może wytłumaczyć to , że po nałożeniu okularków nikt nie poznaje, że Kent to Superman? Proszę o jakieś wytłumaczenie, bo mnie to dręczy :D

W filmie Clark się jeszcze nie przyznał Lois, więc nie wiedziała tak na 100%. Ale Lois jest jego dziewczyną więc się domyślała i blefowała żeby Superman się jej przyznał, a ten dla pozoru się stawiał o Kenta niby. Po "śmierci" Supermana w redakcji Lois na odczepkę powiedziała Perremu, że w Afganistanie każdy może zginąć żeby się Clarka z powrotem nie spodziewał, a ona pojechała do Marthy Kent i powiedziała jej "że wie" w drzwiach domu w Smallville. Na końcu filmu jej się przyznał jeśli dooglądałeś. Poza tym Superman w najnowszym komiksie, gdy się przyznał Jimowi Olsenowi, że jest Clarkiem sam powiedział, że okulary nie tylko dodają ramkę ;) ale specjalnie zmieniają kształt jego oczu oraz kolor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones