PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 548
ocen
5,5 10 1 31548
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Parodia

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie, to powinni dopisać w gatunku: Parodia.
Pogmatwany i jak dla mnie, w pewnych momentach wręcz komiczny.
Nie przypadł mi zbytnio do gustu ten film.
Jakiś taki.. sztuczny.
W "dramatycznych" momentach ja się śmiałam.
Wiem, że mam dość specyficzne poczucie humoru, no ale..
Jako plus mogę przyznać, że pokazane są całkiem ładne "widoczki" czyli jakieś 1% filmu ^^'.
A ten cały Brandon Routh, o którym słyszałam tyle zachwytów najbardziej mnie rozwalił. Zwłaszcza ten jego "loczek" na głowie...
Jakby lepszego aktora nie mogli zatrudnić :|

(Z góry przepraszam za lekko chaotyczną wypowiedź ^^')

ocenił(a) film na 8
irresolute

Cytat:

A ten cały Brandon Routh, o którym słyszałam tyle zachwytów najbardziej mnie rozwalił. Zwłaszcza ten jego "loczek" na głowie...
Jakby lepszego aktora nie mogli zatrudnić :|


Uważasz, że Brandon tak chodzi na co dzień? Kolego radzę się zapoznać z postacią Supermana przed obejrzeniem filmów. Loczek to jeden z elementów charakteryzujących tą postać. Zarówno w SR jak i starych filmach z Ch. reevem Superman zawsze miał loczek, tak jak i w komiksach. Albo się to akceptuje albo nie, lecz historii nie wolno zmieniać.

ocenił(a) film na 4
MackKL

Nie uważam, że tak chodzi na co dzień.
Wiem, że loczek to element charakteryzujący postać supermana, ale jakoś mogli lepiej to dopracować, żeby nie wyglądał tak dziwnie. Nie umiem dokładnie określić, dlaczego według mnie wygląda dziwnie. Jakoś tak. ^^'

[A jak już, to koleżanko, dobrze? Nie zamierzam zmieniać płci ;)]

ocenił(a) film na 8
irresolute

"żeby nie wyglądał tak dziwnie. Nie umiem dokładnie określić, dlaczego według mnie wygląda dziwnie. Jakoś tak. ^^'"


Jeżeli oglądałaś pierwszego Supermana i nie miałaś nic przeciwko jego loczkowi to najwyrażniej Brandon nie przypadł ci do gustu. Jeżeli natomiast w ogóle cię to drażni to chodzi o sam loczek...




"[A jak już, to koleżanko, dobrze? Nie zamierzam zmieniać płci ;)]"


A to przepraszam ... mój bład :-)

ocenił(a) film na 4
MackKL

To raczej chodzi o Brandona ;)


Nie ma za co ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones