PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 549
ocen
5,5 10 1 31549
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

supermana. komiksu, filmu, serialu i wszystkeigo innego. ona nie ma żadnej ciekawej mocy., po oprostu jest super. spiderman jest pajakiem, x- meni potrafia rządzic pogodą, mają wysuwane pazury i strzelaja lodem a on?? lipa. nie wiem jak to mozna czytać. okropieństwo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
angelus17

Wszystko ok .... ale powiedz mi James czemu piszesz o tym na tym forum ... co nas to obchodz co ty lubisz a co nie? Jeśli lubisz X-men lub pajęczaka to wypowiadaj się w tych działach filmwerb a nie tutaj.

ocenił(a) film na 6
James_6

Pieprzysz człowieku najlepiej smerfy sobie obejrzyj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
angelus17

A co wy tak na niego najeżdżacie. Kolega powiedział, że nie lubi tej postaci i nie wie co inni w niej widzą. A wy z tego afere robicie, zamiast wyrazić własne zdanie - za co wam się ta postać podoba.
Bo ja przepraszam, ale zdanie jak
"a ja myśle że tego pedała Jamesa wychowychawły dwa pedzie i teraz mu sie w bani pojeb...... idz lepiej zrob lodzika swojemu staremu cwelu" - wyraża bardzo konstruktywną opinię.
Najwyraźniej w tym temacie to nie James wychodzi na głupka ale wy.

Trochę ogłady panowie, z rozsądkiem, z rozsądkiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
angelus17

Angelus, czemu ciągle piszesz i myślisz o gejach?

ocenił(a) film na 8
LV426

A może byśmy zakończyli tę bezsensowną i wogóle niezwiązaną z Supermanem dyskusję (rolling eyes) w końcu możecie się przezywać przez 7 stron według schematu:

Idiota ---) ty cepie--) spadaj ----) sam spadaj itd.. ecetera ecetera. Dobrze by było jakby ktoś pousuwał te tematy.

LV426

Akurat w sprawie odmienności w kwestii upodobań seksualnych Superman- sądząc po stroju ;) - mógł by wiele nauczyć tego pana, który wszystkich tu zgromadzonych wyzywa od kochających inaczej...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
angelus17

Tak Cię woła twój Tata, gdy wraca z pracy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
angelus17

Nie, nie woła. Może dlatego nie mam pomysłow na takie finezyjne gadki jak Ty. Swoją drogą mógłbyś się trochę pohamować na tym forum - tylko Ty się tak odzywasz.

Oczywiście w domu nauczyłeś się jedynie wulgaryzmów, więc pewnie znowu zaczniesz sobie bluzgać, albo już nic napiszesz - bo pewnie nie umiesz pisać sensownie.

pozdrawiam aniołka siedemnaście

James_6

Widze ze niektorzy maja tu ze soba problemy:P a wracajac do tematu to ja tez nigdy szczegolnie nie przepadalem za Superman'em, zwlaszca mnie irytowalo jakos to ze jak sie przebral w ten swoj super stroj to nikt go poznac nie mogl, smiechu warte swoja droga, ale musle ze dzieki temu nowemu Supermen'owi troche inaczej bede mogl postrzegac ta postac, chodzby nawet przez to, ze film bedzie przesycony efektami specjalnymi przez co stanie sie bardziej realistyczny w porownaniu do swoich poprzednikow. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie po obejrzeniu filmu, narazie pozostaje na nigo czekac

ocenił(a) film na 7
Dma

noż właśnie superman był dla mnie za bardzo super zawsze i chyba dltego tak to wygląda. idę do kina w ciemno i mam nadzieje że będzie na co popatrzeć. np. X-meni mają różnorakie ułomności a pan clark nic z tych rzeczy. no zresztą nie ważne.a co do naszego drogiego andelusa to wstyd że takiego nicku dorbze sie kojarzącego używa. gupiś jest człek zamarynowany z kwaśnym sosie. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
gzebien

Bez przesady. Z supciem nie jest jeszcze tak źle. Nie tylko kryptonit i magia są w stanie go zabić. Przecież superman postada tyu potężnych wrogów, którzy są w stanie go zabić. Brainac, Darkseid, Parasite, Lobo, Doomsday, Maxima, mam wymieniać dalej? :-) Jednak zrozumie to tylko ktoś kto czytał komiks a nie oglądał tylko film.

MackKL

Angelus, taki mocny jesteś w gębie ? Ja się z tobą z chęcią spotkam na ulicy, sam na sam co ty na to ? Mowię serio, tylko powiedz gdzie mieszkasz i załatwione.

Perla 7 m. 12 - Łódź
Mój adres kolego

ocenił(a) film na 6
donZabol

Hehehe...Angelus..17 czy może 7??..
Co do filmu, to pójdę na pewno.
Z kultową już postacią supermana, jestem zaznajomiony od dzieciństwa, i po prostu nie mogę przejść obok tego filmu obojętnie..

Pozdrawiam..

ocenił(a) film na 10
BladeMaster

ja też z pewnością pójdę na nowego supermena, może nie jestem jakąś wielką fanką, padającą mu do stóp i zbierającą wszystko, co wpadnie w rękę i jest na jego temat, ale lubiłam i serial i komiks, bo to już kultowe się stało... zresztą film może być niezły, i gra tam kevin spacey!:D

poza tym trzeba kurcze zobaczyć, w końcu kto nie słyszał o supermenie?!
ps. a potem się okaże że wszystcy byli, widzieli, a ja nie i nie będę mogła się wypowiedziec :/ bez sensu

a zresztą nie ma to jak facet w rajtuzkach hehe :D
pozdro

MackKL

jesli moglbym napisac slow kilka o supermanie to chyba nikt nie podsumowal tej postaci lepiej niz Bill w Kill Bill vol2 pana Tarantino. Dla tych ktorzy nie pamietaja za bardzo Killa - przypomne. W ostatnich scenach filmu Bill opowiada Kido o komiksowych bohaterach. Mowi o Batmanie, Spidermanie no i wlasnie o Supermanie. Jest to swietny monolog poniewaz jest w nim mowa o Alter Ego wymienionych bohaterow. I tak Alter Ego Bruce'a Wayne'a jest Batman, alter-ego Petera Parkera jest Spider-man, a alter ego Supermana jest Clark Kent. Kiedy Bruce Wayne budzi sie rano jest Brucem Waynem kiedy Parker wstaje rano jest Peterem Parkerem ale kiedy Superman budzi sie rano jest Supermanem. Zamienia [przebiera] sie w Clarka zeby wtopic sie w tlum byc zwyklym smiertelnikiem slabeuszem nieudacznikiem = czlowiekiem. Mysle ze to jest wlasnie super ze ktos o nadnaturalnych mocach 24h/dobe musi sie "zamienic" w kogos slabego i niezdarnego...zeby sie nie zdradzic. A to ze nikt nie moze rozpoznac ze Clark to Superman to nic nie znaczy, przeciez to komiks! Superman jest super - IMHO - pozdrawiam super fanow

James_6

Nooo wypowiedź godna dorosłego człowieka.

ocenił(a) film na 8
Rocky_Balboa

Gdybym był moderatorem tego forum temat został by dawno zamknięty, a ty angelus dosłabyś bana lub w najlepszym przypadku ostrzeżenie. Temat jest bezsensowny ale kultury wypowiedzi trzeba choć trochę zachować.

Tyle odemnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
angelus17

Widać, że dzieciak jesteś, no powiedz gdzie mieszkasz, bo ja na luzaku mogę przyjechać. Naprawdę nie ma problemu, a wtedy sami to załatwimy. Czy moze jesteś tylko taki kozak na odległość ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
angelus17

Anquelus widać iż masz problemy z ortografią:/ Spokojnie panowie bo wieś konkretną robicie.
Ja Supermana nie jestem w stanie ominąć ponieważ... to Superman:) W ramach przygotowania i delikatnego wejścia w klimat przejrzałem kilka komiksów, odświeżyłem stare filmy i obejrzałem wszytskie 5 sezonów Smallville:) I'm ready:) Zobaczymy czy chłopak zrobił tak dobry filmik jak drugi X-Men. Tylko dlaczego premiera u nas z takim opóźnieneim?:( Pozdro

ocenił(a) film na 3
James_6

I po co na czlowieka nalatujecie? To chyba Was powalilo i to ostro. Koles powiedzial swoje zdanie i porownal Supermana do innych superbohaterow i jest to jak najbardziej uzasadnione, a jakis debil nawet napisal, ze jak mu sie nie podoba Superman, a podobają mu sie X-men, to niech sie nie wypowiada. Jakbys nie wiedzial to forum jest wlasnie po to, zeby mowic to co sie komus podoba, byle na temat. I on zdecydowanie mowil na temat. Po prostu dal porownanie. Ktos inny powiedzial, ze gdy ktos pisze takie rzeczy jest niedorobionym burakiem czy cos w tym stylu. Takie slowa najlepiej swiadcza o tym, ze to ten, kto je pisal jest wlasnie niedorobionym burakiem. Dlatego uszanujcie zdanie innych i nie zachowujcie sie jak banda debili.

ocenił(a) film na 3
raphiX

Zaś co do angelusa, to widac, ze ma powazne problemy. Przede wszystkim z ortografią i z umiejtnoscią wyrazania opinii. Ma juz chyba tak zakodowane w swojej pustej glowce, zeby zawsze dodac gdzies slowo "pojebany", "pokurwiony", "chuj" i te inne. Ech, zal takich ludzi. I teraz jeszcze widze, ze chce sie z kims bic. I tak doskonale wszyscy wiemy, ze bic sie nie bedziecie. W ogole teksty typu "twoja stara slabo robi loda" sa tak prymitywne, ze az dziw bierze, iz ktos moze byc tak prostym czlowiekiem i te teksty wypowiadac. Pan Bog nie jest chyba jednak nieomylny skoro stworzyl Ciebie. Pozdrawiam Cie aniołku i zainwestuj w jakąs terapie, bo moze jeszcze cos da sie z Toba zrobic:)

ocenił(a) film na 8
raphiX

A ja się dziwię, że ten temat nie został jeszcze zamknięty lub usunięty. Nie dość, że jest bezsensowny to jeszcze i wypowiedzi co niektórych są tak żałosne, że aż szkoda gadać. (rolling eyes) Zamiast zakładać jakieś ciekawe dyskusje o tym filmie to każdy zakłada temat: Podobał mi się, niepodobał mi się itp bzdury. Zamiast iść do przodu to to forum się cofie....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
angelus17

To jest typowy troll.
Niech nikt mu nie odpisuje.
Kiedy on zbluzga moją wypowiedź, niech nikt z nim nie wdaje się w polemikę, ja też już nie mam zamiaru.
To jedyny sposób na wykluczenie ludzi takich jak on z dyskusji.

ocenił(a) film na 3
LV426

Na takiego czlowieka jak angelus brak mi slow. Naprawde moderator powinien zalozyc mu bana! Ja tez juz nie zamierzam z nim dyskutowac, bo jest on za glupi nawet na to, abym mial sie z nim klocic. Taki zwykly smiec, ktory jest szmatą w zyciu i za pomocą internetu chce sobie to odbic. Pozdrawiam aniele:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
angelus17

Przyganial kociol garnkowi:)) Sam zaczales wszystkich obrazac. Ja nie mam nic do fanow Supermana, bo niby czemu? Mam cos do Ciebie, poniewaz jestes glupim prowokatorem i nikim wiecej, a nie fanem tego bohatera. Wszyscy jego prawdziwi fani powinni sie wstydzic ze mają w szeregach takiego niedorobionego czlowieka:D Jak juz mowilem jestes szmatą w zyciu, a internet jest dla Ciebie sposobem, zeby to sobie odbic i udowodnic, ze jestes super (najwyrazniej podczas uzywania wulgaryzmow zamist znakow przystankowych). Jetsesm ciekaw, czy potrafilbys napisac chociaz JEDNO zdanie obrazajace mnie, ale nie uzawajac przy tym brzydkich slow? Hehehe:) Watpie w to szczerze. No i takie rzeczy, ze spierdolilbym przed Toba na ulicy mozesz gadac tylko w sieci. Bo na realu i tak sie nie spotkamy. Sorry, ale spotykanie sie z gejami nie jest moim ulubionym zajeciem w wolnych chwilach. Ty zas gejem najwyraznej jestes, bo probujesz wmoiwc wszystkim, iz to oni sa pedalami. Tu przejawia sie Twoj kompleks. W dodatku jeszcze wiesz, gdzie mozna spotkac najwiecej gejow. Zadziwiasz po prostu. Pewnie juz dawo nie miales partnera na ruchanko co? Ja nie zamierzam nim byc, ale mimo wszystko pozdrawiam i zycze szczescia:))

ocenił(a) film na 8
raphiX

Angelus, powinieneś chyba dla rozluźneinia wydoić z jedną krowe czy coś, bo trzode totalną robisz. Jak ktoś tu komuś wrzucać chce to niech znajdzie sobie inne miejsce np. gg, bo tylko robi z siebie idiote. A nie wyobrażam sobie żeby robienie z siebie kretyna było dla kogokolwiek jakimś miłym zajęciem. To dość nielogiczne i dziwne delikatnie mówiąc (pisząc:).

Indrid_Cold_84

Czemu niby watek ten ma byc zamykany? W czym objawia sie ta jego rzekoma niezgodność z regulaminem? Kolega wypowiedział sie na temat swej niecheci do postacii Supermama i uważam, iz mial do tego pelne prawo. Skoro dozwolone sa takie wpisy jak ten: http://www.filmweb.pl/Ninawidz%EA...,temat,Topic,id=351753 [www.filmweb.pl/Ninawidz...]

traktujace o konkretnej, bynajmniej nie fikcyjnej osobie to czemu nie mozna napisac w podobnym duchu o fikcyjnej postacii?

James_6

Przestańci karmić tego trolla angelusa.

Ja też nigdy nie przepadałem za supermanem. Jest za bardzo plastikowy, za bardzo "super". Dlaczego zakłada majtki na spodne? ;-) I dlaczego nikt go nie potrafii rozpoznać skoro nie ma żadnej maski?!
Pozdrawiam!

strongoku

HEHE opowiem wam teraz ciekawą historię.Tak się składa że angelus jakiś czas temu udzielał się na czacie wp na kanale Białystok o czym dowiedziałem się od mojej koleżanki.Dowiedziałem się też,że omało się z nim nie umówiła ale dowiedziała się pewnej ciekawej żeczy o nim.Okazuje się że nasz bohater angelus ma na imie Piotrek i siedział w Białymstoku na kopernika.Siedział bardzo krótko bo strzelił z dupy i się wywiną a kumple dostali po roku.Jak koledzy wyszli to go dorwali i wywieżli w ustronne miejscen po drodze zabierając jakiegoś żula z dworca pkp.Wszystko skończyło się na tym że angelus naipierw zrobił loda dla wspomnianego żula a następnie dostał lekkie wpie***.Dlatego nie miejcie zazłe angelusowi że się tak zachowuje on poprostu odreagowuje to co przeszedł :)
Co do filmu właśnie go ściągnąłem,zgram na płyty i pojadę do dziewczyny obeiżeć go razem z nią.Niestety niemam hajsu aby każdy film obeiżeć w kinie pozatym niedługo wchodzą piraci z karaibów 2 i ta pozycja wydaje mi się bardziej interesująca więc wolę wydać pieniądze na obeiżenie tego filmu pozdro.

ocenił(a) film na 3
antycwaniak

Cos mi sie nie chce wierzyc w te Twoja historie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones