PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 339
ocen
5,0 10 1 30339
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Bardzo mi sie ten film spodobal. Swietnie, ze wreszcie ktos w Polsce wpadl na pomysl filmu o srodowisku filmowcow. Tak duzo sie w nim dzieje. Konflikt mlodych i starych, afery z superprodukcjami, brak pieniedzy na produkcje... itp. Machulski zrobil film wg starej dobrej zasady - opowiadaj to co znasz najlepiej. I rzeczywiscie Machulski zna branze jak chyba nikt inny i potrafi sportretowac ja niezwykle ironicznie i sprawnie. Wlasciwie kazda scena posiada potezny ladunek komiczny. Moze nie wszystkie dowcipy beda dostepne dla przecietnej publicznosci. W kazdym razie film jest swietny i doceniam ze Machulski zrobil film o takim a nie innym temacie.

ocenił(a) film na 7
DoktorLejdo

Świetny jeden z ciekawszych filmów Machulskiego.

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Łatwo się mądrować krytyką a jak przyjdzie im nakręcić film przy pełnym budżecie i z najlepszą obsadą to nie jest tak kolorowo jak się na początku wydawało.O tym właśnie jest ta komedia która według mnie jet jedną z lepszych Machulskiego a najlepszą po roku 2000.

ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

do połowy super, pozniej obstrukcja.

ocenił(a) film na 7
thccc

Dla mnie i tak Machulski zrobił lepszy film niż późniejsze Ambasada, Kołysanka czy Volta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones