PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457998}
7,2 376
ocen
7,2 10 1 376
Suwîto rein: Shinigami no seido
powrót do forum filmu Suwîto rein: Shinigami no seido

Takeshi Kaneshiro rekompensuje wszystkie niedociągnięcia. Od granego przez niego Chiby trudno oderwać wzrok. Jego postać jest po prostu urzekająca - ach, ta mimika twarzy plus kilka stylowych metamorfoz wizerunku ;)i do tego jeszcze ciepły, niski głos <nareszcie mówi po japońsku!> - sprawiają, że wg. mnie niejaki pan Joe Black może się schować ;). Bez Kaneshiro "Sweet Rain" byłby tylko japońską wariacją na temat "Dotyku Anioła" - do obejrzenia w deszczowe niedzielne popołudnie.

ocenił(a) film na 9
Saya

Widzę, że nie tylko ja miałam luźne skojarzenia z filmem "Joe Black". W sumie nie wiem dlaczego, bo są kompletnie różne. Sprawił to sam fakt stykania się ze śmiercią.

Nie uważam, żeby były jakieś niedociągnięcia w tym filmie. Film broni się sam. Nie potrzeba rekompensaty w postaci Takeshi Kaneshiro. A że był tym lepiej :) Film piękny. wciągający i do polecenia jak najbardziej.

ocenił(a) film na 7
moniaL

Na początku nieco się nudziłam (podziwiając jedynie Takeshiego), ale gdy nagle trzy historie zaczęły się powoli splatać, wszystko nabrało sensu, podnosząc moją opinię całego filmu.

ocenił(a) film na 6
Saya

Świetnie się zaczęło. Rozmowa z dziewczynką była tak klimatyczna, że miałem nadzieję na coś naprawdę ciekawego i wciągającego... Niestety dla mnie, później poszło wszystko trochę w inną stronę. Nie oznacza to jednak, że film nie był ciekawy i nie spełnił swojej roli. Splot historii i końcówka, zdecydowanie podratowały końcową ocenę. I choć nie było to w moim odczuciu jakieś dzieło wybitne, to obejrzenie tego wcale nie musi być równoznaczne ze strata czasu. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones