PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560451}

The Disappearance of Haruhi Suzumiya

Suzumiya Haruhi no Shōshitsu
7,8 1 308
ocen
7,8 10 1 1308
Suzumiya Haruhi no Shōshitsu
powrót do forum filmu Suzumiya Haruhi no Shōshitsu

Pozytywnie mnie zaskoczył

użytkownik usunięty

Serialu nie oglądałem i nie spodziewałem się, że to takie fajne anime.

ocenił(a) film na 9

To fatalnie, bo filmem odkryłeś sobie mnóstwo tajemnic z serii. Zwiedzanie uniwersum Haruhi to niepowtarzalne przeżycie, ale trzeba to robić w odpowiedniej kolejności.

ocenił(a) film na 10

Nie wiem jakim cudem można zobaczyć ten film bez znajomości serialu (nie ma w nim w końcu wytłumaczenia dla "nieobeznanych"), ale jeśli Ci się spodobał film, to bym bardziej polecam resztę :).

ocenił(a) film na 10
speiderman

Taa, ja na przykład najpierw obejrzałem film i nie wywarł na mnie ogromnego wrażenia. Owszem było fajnie, ale bez przesady. Sam film jednak skłonił mnie do obejrzenia serialu. Inna sprawa, że serial jest powalający (świetny!), to gdy obejrzałem film ponownie po dwóch sezonach byłem wniebowzięty! To był kompletny odlot! Oglądałem jak zahipnotyzowany! Naprawdę warto obejrzeć wpierw serial - jestem tego żywym przykładem! To zupełnie inne odczucie, miliardy razy lepsze! Genialny, druzgocący film (oczywiście po wstępnym obejrzeniu serialu, albo chociaż Bamboo Leaflet Rapsody[odc.8]), naprawdę miażdżący! Polecam wszystkim!

budka_z_napojami

Co to w ogóle za dyskusja co lepiej najpierw obejrzeć. Zarówno kolejność wydawania jak i chronologia skłania ku oglądaniu od prequeli do sequeli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones