PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 454
oceny
7,5 10 1 212454
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

dlaczego jak ktoś śpiewa to nikt nie zwraca na to uwagi ? wszyscy są głusi czy co ??????!

ocenił(a) film na 10
loli252

czyli według ciebie aktorzy grający w tym filmie nie potrafią śpiewać?

olirus

chodzi mi o to, że jak oni śpiewają to nikt na to nie zwraca uwagi tak jakby ich nie słyszeli. a aktorzy śpiewają naprawde dobrze :D, nawet nie myślałam, że tak nieżle im pójdzie

ocenił(a) film na 7
loli252

chyba nie myślisz , ze technika nie pomogła im w tym śpiewaniu?;p

minek93

Niektórym na pewno pomogła :D

użytkownik usunięty
loli252

Dobre:))

ocenił(a) film na 10
loli252

ok :D myślałam że chodzi ci o to że nie potrafią śpiewać, bo według mnie też naprawdę dobrze śpiewają, szczególnie Johnny <3

olirus

ooo johnny jest genialny :D <3

ocenił(a) film na 10
loli252

Johnny, Helena i Tim to fantastyczna trójka <3 uwielbiam ich. A wczoraj dostałam od cioci z Ameryki książkę "The art of Tim Burton" i jestem taka zachwycona.

ocenił(a) film na 10
olirus

weź z kad masz tą ksiąrzke ja ją wszędzie szukam

ocenił(a) film na 10
weronika11b

Też długo szukałam, ale w Polsce nie znalazłam... Z Ameryki mam od cioci :)

ocenił(a) film na 8
loli252

spiew to czesto przedstawienie mysli postaci dla odbiorcy dlatego inne postaci ich nie slysza chociaz czasem wlaczaja sie i wtorujam trzeba na to patrzec z przymrozeniem oka

użytkownik usunięty
meshi

Dokładnie. Tak jak ludzie w filmach animowanych nie widzą, że są narysowani. To jest konwencja dla widza, nie istnieje w świecie filmu:)

ocenił(a) film na 9
loli252

Nie jestem pewien czy oni tak naprawde śpiewają .

ocenił(a) film na 10
SlasherManiak

oni, oni . Helena B.C. brała przez kilka miesięcy prywatne lekcje śpiewu na potrzeby filmu nawet :)

ocenił(a) film na 9
ailene

hmm.... może masz rację . Ale w dzisiejszych czasach komputery robią swoje a mi ciężko w to uwierzyć że utalentowani aktorzy są także utalentowanymi wokalistami .

SlasherManiak

ale johnny ma naprawdę taki głos, czasami grał na koncertach, np. u oasis, aerosmith

loli252

Może dlatego że to musical? ;) a z nimi już tak bywa..

użytkownik usunięty
loli252

Specyficzna cecha musicali. Śpiew wyraża myśli postaci. Przykładowo "Epiphany" - Todd cały czas był z Lovett w zakładzie, a sceny gdy chodził po ulicy śpiewając to jego myśli. Widać to na koniec piosenki - Todd klęczy na ulicy śpiewając, po czym widzimy iż naprawdę klęczał na podłodze w zakładzie i wszystko co mówił słyszała jedynie Lovett ;)

zrozumiałam to po powtórnym jego obejrzeniu. Za pierwszym razem chyba nie oglądałam tego musicalu zbyt dokładnie :d

użytkownik usunięty
loli252

Każdemu może umknąć :)

ocenił(a) film na 10

lepiej się tego wytłumaczyć nie dało. ;)

ocenił(a) film na 10
loli252

Na tym polegają musicale.

ocenił(a) film na 8
loli252

A oni śpiewali? Ja oglądałem z syntezatorem mowy ivona i nie słyszałem żadnego śpiewu!

murhaja

ivona i wszystko staje się jasne :D

ocenił(a) film na 8
loli252

to normalne w musicalach - albo nikt nie reaguje, albo całe miasto się przyłącza, wszyscy znają tekst piosenki i układ taneczny ;)

lovepeacefreedom

Szczególnie w filmach bollywood, zazwyczaj na dworcach :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones