PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 454
oceny
7,5 10 1 212454
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

6/10

ocenił(a) film na 5

Gdyby nie to "śpiewanie" film byłby zaje*isty i z pewnością dałbym 9 a może i nawet 10!
Jak mnie wkurzało to śpiewanie co chwilę to szkoda gadać... Gdyby był to zwykły Thriller to byłby to naprawdę świetny film a tak to czułem się jakbym oglądał bajkę Disney'a z lat 90'... O_o

AsigPL

To jest musical.

ocenił(a) film na 5
cloe4

Wiem o tym, dlatego też ze względu, że nie lubię "musicali" a film jako taki mi się podobał - napisałem, że gdyby ten jeden gatunek odpadł z filmu to byłby według mnie genialny :P

ocenił(a) film na 5
AsigPL

O człowieku szukałem takiego komentarza do tego filmu i znalazłem !! jestem takiego samego zdania , daje 5/10 bo przez to smęcenie tych piosenek które potem skipowałem bo nie zdzierżyłbym tego filmu ... Gdyby ich tam nie było to byłby super film a tak to wiem że nigdy już go w życiu nie obejrzę bo się strasznie na tych scenach męczyłem taki film disney wyszedł ..

ocenił(a) film na 10
AsigPL

Przecież to jest musical. Jak byk wszędzie gdzie film jest dostępny jest to napisane... Ehhh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones