PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 458
ocen
7,5 10 1 212458
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Dałabym 10

ocenił(a) film na 6

gdyby nie "śpiewy"

kociara_4

Śpiewy właśnie były bardzo dobre, znakomity film.

ocenił(a) film na 6
akron

Nic mi nie wpadło w ucho, tylko się wymęczyłam. Naprawdę żałuję, że mnie film nie zachwycił, jak się spodziewałam.

kociara_4

No cóż, kwestia gustu. Czego się spodziewałaś ? Efektów specjalnych ? Ten film to prawie teatr.

ocenił(a) film na 6
akron

Nie, no właśnie film bardzo ładnie zrobiony, tylko to wycie...

ocenił(a) film na 10
kociara_4

depp i bonham carter śpiewali dobrze, ale na cohenie i rickmanie zatykałem uszy żeby mi bębenki nie pękły
mimo wszystko daje 10/10

ocenił(a) film na 10
kociara_4

Nie jestem pewna, czy słuchałaś tego samego musicalu, co ja. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale wydaje mi się dziwne, że aż tak bardzo nie podobało Ci się to wykonanie. Najważniejsi aktorzy- Depp i Carter mają genialne głosy, osobiście nawet nie spodziewałam się tak dobrego śpiewu z ich strony. Reszta była przeciętna, ale z pewnością nie na tyle zła, żeby obniżać ocenę z 10 na 6. Dobrze jednak, że potrafiłaś docenić sam przekaz zrobiony w iście teatralnym stylu :))

ocenił(a) film na 6
AntiCh

To oglądałam. Ciekawy wydał mi się zabieg, że wszystko było jakby lustrzanym odbiciem: napisy, zapięcia ubrań męskie/damskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones