PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 463
oceny
7,5 10 1 212463
5,8 27
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Depp w musicalu? Ciekawie co z tego wyjdzie (i czy ładnie śpiewa :) )
Nie mogę się doczekać !!

ocenił(a) film na 10
Liriel_

to nie jego pierwsza rola w musicalu. obejrzyj sobie bekse tam wypadl rewelacyjnie. tak jak caly film zreszta :)

ocenił(a) film na 5
MartynaD

Nigdzie nie było chyba dokładnie sprecyzowane, że to będzie musical?
Z tego co wiem to jest na podstawie musicalu, wiec może wcale śpiewac nie będą.
Ktoś może wie coś bliżej?

Peacock

Tak, to będzie musical. Depp przyznał, że sam w nim śpiewa, w przeciwieństwie do "Beksy" (śpiewał kto inny). Czytałam to jakiś czas temu na stronie johnnydepp-zone.com.

Liriel_

Jest kilka utworów Deppa. Jeśli chcesz to możesz sobie poszukać i sprawdzić jak śpiewa.

Liriel_

Zatem musze tu sprecyzowac: po pierwsze jest to musical, i Johnny Depp będzie tam śpiewac osobiście, gdyż nawet dostał zgodę na pobieranie lekcji u nikogo innego jak u swojej żony Vanessy Paradise! Nie ukrywam, ten fakt jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego filmu. Fabuła jak zwykle - niebanalna, 6 wspólna produkcja Depp/Burton - mmm to co lubię najbardziej:)

ocenił(a) film na 7
Amy_Winch

żony? ;)

---------------------------------------------------

ocenił(a) film na 9
Liriel_

Johnny ma za*****ty głos i tak samo też śpiewa xD Wiem, bo nagrał płytę z szantami (piosenkami żeglarskimi) i słyszałam jeden z utworów znajdujących się na niej :]

ocenił(a) film na 9
Fluorescent_Adolescent

Czytałam wywiad w To&owo i Johnny mówił,że brał lekcje śpiewu i bardzo intnesywnie się przygotowywał do tej roli. Film zapowiada się super, ale gdzież jest Elfman? Nie mogę sobie wyobrazić innego kompozytora do takiej produkcji....

ocenił(a) film na 10
Fluorescent_Adolescent

a gdzie można je usłyszeć? ;> jest cos w necie?

ocenił(a) film na 9
Liriel_

ja słyszałam iż jego śpiew przypomina ryki godowe jelenia ale morze być zupełnie inaczej

Liriel_

Sam Depp powiedział że jego śpiew przypomina ryki godowe jelenia i ze ma obawy czy nie wyzuca go z planu (powiedzial to oczywiscie żartując)
ale nie mam wątpliwości że ten film tak czy siak bedzie doskonały tylko przez to nadzienie do ciastek nie wiem od ilu lat bedzie :/

ocenił(a) film na 7
Liriel_

Ja bym się nie martwił, z pewnością piosenki dla Deppa będą na tyle "możliwe", żeby go w tej roli nie skompromitować. Poza tym, w filmach Burtona nie ma miejsca raczej na operowe popisy (patrz: "Miasteczko Halloween" i "Corpse Bride"), więc Johnny sobie powinien poradzić bez większych przeszkód. Raczej:)

Thommy

Proponuję zerknąć [SPOILER] tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=oy2Oqr3zjnw&mode=related&search= i
tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=dYGHHxJnDIw&mode=related&search=

aby zobaczyć, do czego nasi drodzy aktorzy muszą równać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones