PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 463
oceny
7,5 10 1 212463
5,8 27
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

To miał być horror a włączając go tylko na moment usłyszawszy te pioseneczki poczułem się jak
na brzydkim kaczątku w teatrzyku dla przedszkolaków

ocenił(a) film na 9
Damacy

wlasnie tu popelniles blad, oceniasz film który wlaczyles tylko na moment, oo ironiooo.

mefistofelcia1

być może ale przez te 15 minut poważnie mnie poirytował.

ocenił(a) film na 9
Damacy

Naprawde to jest bardzo dobry film, trzeba tylko się bardziej w nim zaglebic :) bo jest ,,trudny''
Pojac te wizje Tim'a, pochlaniac to wszystko ;)
polecam, może tym razem nie wylaczaj go po 15 minutach aaaa przebrnij przez ten monet i oglądaj dalej, Nie gwarantuje ze Ci się spodoba bo każdy ma inne gusta ale polecić mogę ;p

ocenił(a) film na 8
Damacy

To nie miał być horror :P

Malgrin

to wywnioskowałem po niektórych komentarzach na filmwebie i czerwonym znaczku :P

ocenił(a) film na 9
Damacy

No to po prostu wpadłeś na zły moment. Czerwony znaczek jest bardzo uzasadniony :P

ocenił(a) film na 9
Damacy

Miał być? A kto tak mówił? Nawet jest napisane MUSICAL, THRILLER. Czerwony znaczek jest dlatego, że dużo "krwi", ale ta krew też jest specyficzna, tak samo jak klimat - w końcu to Burton. Czyli rozumiem, że wszystkie filmy, które oglądasz przez 15 minut oceniasz na 2 tylko dlatego, że ci się nie podobały, bo się czegoś innego spodziewałeś. To super.

eterno_fantasma

nie nie wszystkie :D
haha hejtują hejtera :P

ocenił(a) film na 9
Damacy

Tak, haha, bardzo śmieszne.

eterno_fantasma

Weź luzuj. Nie każdemu ten film musi się podobać.

ocenił(a) film na 9
Ahnessa

Rozumiem, ale głupota niektórych użytkowników nic nie ma do tego, że film się niektórym nie podoba.

eterno_fantasma

Co prawda to prawda.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
Damacy

To nie jest horror, a Twoja wypowiedź świadczy o totalnej ignorancji w temacie narracji filmowej.. Zapraszam do teatrzyku...

ocenił(a) film na 6
Damacy

Owszem, to nie jest horror, to jest po prostu Burton... Niestety w tym wydaniu bardzo nudny i męczący, repertuar też... np. w ''Gnijącej pannie młodej'' (absolutne arcydzieło) kompozycje są pyszne a piosenki idealnie dopasowane i ciekawe, tu mamy wręcz odwrotnie. Nie polecam jednak filmów Burtona fanom klasycznych horrorów, może i ludzie tagują niektóre jako ''horror'' ale to są w większości czarne komedie o bardzo specyficznej strukturze, odrobinę teatralne i psychodeliczne.

Damacy

Jest napisane, że to miusical, to czego się spodziewałeś...?

Damacy

gdzie przeczytałeś, że to horror ? :d

loli252

Cóż, bądź co bądź, "Sweeney..." dostał nagrodę Saturna (2008) jako nalepszy horor właśnie .... Ale to poważny błąd traktować ten film jak horror! Choć odrzucają widza niektóre sceny, to raczej z powodu groteski niż przerażenia, prędzej jak teatr niż typowy współczesny horror. I o to chodziło, to Burton przecież :)

meliana_6

ooo teraz cię zrozumiałam :)
jak dla mnie to widzów ( szczególnie tych "delikatnych" ) mógł odrzucić palec w ciastku :D no i oczywiście niepodobna do krwi krew :d

ocenił(a) film na 10
Damacy

''to miał być horror" tak ??? to film tima burtona a nie jakiegoś pierwszego lepszego reżysera więc film nie może być taki jak inny dla tego jest musicalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones