PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 462
oceny
7,5 10 1 212462
5,8 27
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Toż to spełnienie marzeń o doskonałym filmie jest ;) Niecierpliwa jestem efektów...

ocenił(a) film na 8
Lady_Snape

A ja jestem rozdarta wewnętrznie...Rickman i Depp w jednym filmie-którego tu podziwiać bardziej??Jedno wiem napewno-gra aktorska w ich wykonaniu będzie jak zawsze świetna!

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

uwaga zachowam sie teraz jak dziecko z podstawowki:
boze chyba sie posiuram! :D
ten film bedzie wielki, czuje to w kosciach. ;]]]]

Lady_Snape

zgadzam się.
alan rickman jest świetnym aktorem, niemniej jednak ja idolizuję johnny'ego.
jeśli o niego chodzi, nie umiem być obiektywna. nawet nie muszę, bo zawsze jest świetny.
dawajcie już ten film! ^^

ocenił(a) film na 8
Lady_Snape

Kiedy tak patrzę, na tą całą obsadę:) to aż mi ciarki po plecach z wrażenia przechodzą:) nie mogę się go już doczekać
pozdrowienia:)

F_L

Ach... To STRASZNE!!!!!!!



To straszne, ze chyba nie pójde na ten film:((( Jakbym straciła coś cennego... Burton, Rickman, Depp.

zgelka

Boże! Chryste! Depp, Rickman i Burton??? To bedzie arcydzieło, zwłaszcza, że musical... XD

ocenił(a) film na 9
kulawe_serce

o tak, spiewajacy rickman tym swoim nieziemskim glosem. to moze byc niezle. ;]

ocenił(a) film na 10
Suzi9mm

Ja się napalę na tym filmie. TIIIM, Johnny i Rickman, BOSSSSSSSSSKOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D:D:D:D

ocenił(a) film na 10
lubieyaoijakch

Ale kiedy??????? Musze to wiedziec chociaz mniej wiecej,kiedy to bedzie-.- w ogole, naprawde zapowiada sie genialnie - fabula-mroczna, ale smieszna, jak na burtona przystalo + musical + Johnny, oczywiscie Helena jak zwykle :} kurde, nie wytrzymam do tego! nikt nie wie kiedy mozna sie tego spodziewac??

ocenił(a) film na 10
shopgirl

A, jeszcze kolejny ulubieniec Burtona sie pojawi - Christopher Lee, ale nie wiadomo w jakiej roli :>

shopgirl

Cóż co do Rickamana i Deppa wiem jedno --> obaj sa swietni :) Uwielbiam ich :) Zobaczyc ich razem to marzenie ::D

użytkownik usunięty
Kingusia_92

Burton reżyseruje
Depp tańczy
Rickman śpiewa
.......

Boże, obym dożyła premiery!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9

Bez nerw.
Oddychaj głęboko.
Nie myśl o tym przechodząc przez ruchliwą jezdnię i powinno byc dobrze. ;]

użytkownik usunięty
Suzi9mm

Droga: ElectroBlack:
Dzieki za radę:
Jednakże niestety, gdy przechodzę przez jezdnie (jak i chodze po chodniku) zawsze jestem trochę zamyślona i nie bardzo zwracam uwagę na otoczenie.
Ale z tym oddychaniem to sie zgodzę. To zawsze pomga. Przynajmniej na filmach.
Pozdrawiam Cie;)

użytkownik usunięty

Mogliby jeszcze dodać Christopera Walkena... bardzo go lubie, a przecież występował już u Burtona i świetnie wczuł się w role...

użytkownik usunięty

Ach no i może jeszcze dodam, że skoro występuje tam Bonham Carter to ja się na to piszę!

ocenił(a) film na 5

TAK!
czekałam aż ktoś o Helence wspomni.

i podzielam: Depp, Rickman i Carter....CZEGO CHCIEĆ WIECEJ?

Ma_Osoba

Zgadzam się: Burton, Rrickman i Depp - przepis na sukces ;)

Kasia9292

Może wreszcie nie będzie nic o piratach, może nawet ani słówka!

karaiby

Świetny reżyser i doborowa obsada złożona z aktorów najwyższej światowej półki, czego chcieć wiecej:)
Po samej obsadzie można sie spodziewać naprawde dobrego kina, Rickman i Depp to klasa sama w sobie, do tego jeszcze Helena ale osobiscie najbardziej ciekawy jestem występu Sashy Coena, widziałem go tylko w Ali G i Boracie, czy sprawdzi sie w innym gatunku:>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones