PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 445
ocen
7,5 10 1 212445
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Juz sie nie moge doczekac tego filmu. Mroczny klimat zbudowany przez Burtona, kreacja Deppa, ktora w scenach ukazanych w zwiastunie wypada swietnie, udzial Rickmana i Cohena, a w dodatku wszystko w formie groteskowego musicalu. Zapowiada sie niezwykle interesujaco.

użytkownik usunięty
Nox

Zwiastuny wymiatają! Muzyka wręcz paraliżuje i ten obłęd w oczach... Powiedzcie mi tylko gdzie tam był Cohen bo ja nie wiedziałam?

Sacha Baron Cohen gra Adolfo Pirelli, kolesia w kolorowym stroju, ktory mowi "May God smile on you, sir"

Nox

Zgadzam sie. Zwiastun jest swietny!!! zapowiada sie genialny film, byc moze bedzie to film, w ktorym Burton wykreuje jeden z najmroczniejszych i najbardziej intrygujaych swiatow swojego filmu. Ten film to jak nic na oscara (chociaz nie to tu jest najwazniejsze) ;)

ocenił(a) film na 10
Elly_2

Zgadzam się z wami w stu procentach film zapowiada się bardzo ciekawie a zwiastun powiala na nogi (przynajmiej mnie) ten mroczny klimat i jeszcze tam muzyka zapowiada sie super do tego jeszcze Burton i Depp coś pięknego xD nie doczekam sie wszystko super tylko jedno mnie nie pokoi ze jeszcze nie jest wskazana data premiery w polsce :/ no cóz trzeba cierpliwie czekać Pozdrawiam Molly :)

Nox

zwiastun jest cudowny!! :D chociaz w pewnym momencie muzyka przypominała mi troche piratów z karaibów.. ale na początku zwiastunu jest naprawdę świetna.

ocenił(a) film na 10
Nox

Popieram! Zwiastun jest niesamowity! Ale czego się spodziewac jak Johnny i Tim znowu razem?;] Jeszcze Alan Rickman i Helena Bonham Carter:)
Jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmow! [jak nie najbardziej:)]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones