PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 454
oceny
7,5 10 1 212454
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
ocenił(a) film na 9
paula52781

To zależy.

abc2343

Od czego

ocenił(a) film na 9
paula52781

Czy będzie oglądać sama czy z rodzicami, czy na jakiś seans do kina, czy sama, czy lubisz filmy Burtona (to przede wszystkim). Ktoś kiedyś pisał,że w tv było z czerwonym kółeczkiem. Jest dużo krwi, ale ta krew jest specyficzna, bardziej przypomina farbę, ale z rodzicami bym tego nie obejrzała. Do kina małolata na to nie puszczą.

ocenił(a) film na 8
abc2343

Ten film był już kilka razy puszczany w TV, zawsze z czerwonym znaczkiem.

paula52781

w tv zapewne od 18

ocenił(a) film na 9
paula52781

Dzisiaj jest w tvn. W programie umieszczony z czerwonym znaczkiem (czyli od 18 lat). W filmie jest krew, która zniechęca dużo widzów, ja sama nie lubię horrorów z dużą ilością krwii jednak filmy Tima Burtona są niesamowite,wspaniała scenografia,kostiumy,magia! Ogólnie mają coś w sobie dlatego je uwielbiam. To mój ulubiony musical. Jeżeli lubisz filmy Tima Burtona to obejrzyj go.

użytkownik usunięty
paula52781

Film jest specyficzny, bo jako musical jest bardzo teatralny. Te krwawe sceny przypominają te z przedstawień teatralnych - sztuczna krew jest nienaturalnie jaskrawa i czerwona i jest jej na tyle dużo by tak jak w teatrze - widz w ostatnim rzędzie nie miał wątpliwości, że delikwent ma podrzynane gardło.
Moim zdaniem oznaczenie od 18 jest nieadekwatne. W teatrze ograniczenie jest +12. Wiadomo film wygląda bardziej realnie, ale +18 to przesada. Moja 11 letnia kuzynka oglądała to ze mną i z wyjątkiem tych kilku krwawych scen bardzo jej się podobało. Porównując z innymi filmami to niektóre mające oznaczenie +12 są bardziej brutalne. Todd dostał czerwone kółeczko pewnie tylko za kanistry sztucznej krwi.
Film jest świetny - niesamowity i moim zdaniem najlepszy z dorobku Burtona, bo taki inny.

ocenił(a) film na 10
paula52781

Sporo krwi i podcinania gardeł. Myślę, że w TV byłoby 18+

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones