1 godz. 39 min.
7,8 245 113
ocen
7,8 10 245113
57 894
chce zobaczyć
6,4 17
ocen krytyków
{"rate":6.352941,"count":17}
{"type":"film","id":103907,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Symetria-2003-103907/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Symetria
  • MaksSpisak ocenił(a) ten film na: 9

Mam pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może ktoś już pytał się na forum, trudno. W
    jednej ze scen gdy wszyscy śpią w celi jest pokazana scena jak Chabior zaczyna uciekać, czyżby go
    też dosięgła strzyga czy inaczej interpretować to zachowanie ?!

• 233685 ocenił(a) ten film na: 9

MaksSpisak Dołączam się do pytania. Dzisiaj oglądałam ten film i nie daje mi to spokoju :/

• MaksSpisak Strzyga dosięgła go, gdyż nie był w stanie zagłuszyć swego sumienia. Z jego zachowania i informacji udzielonych więźniom można wysnuć hipotezę, że liczył on na śmierć pedofila. W jakim innym celu mówiłby on im o tym, że wychodzi za kaucją? Prawdopodobnie nie umiał ostatecznie wmówić sobie, że to nie on wykona wyrok, gdyż to jego informacje przyczyniają się do śmierci, na która on jednak sam liczy. Jego współdziałanie z więźniami jest widoczne także w scenie, gdzie nie karze on Łukasza za wykrycie u niego grypsów oraz gdy wpisuje on przyczynę śmierci na początku filmu, o której nieprawdziwość musi być wtedy pewien.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• bjolog Ja to interpretowalem tak, ze klawisz zobaczyl po prostu smierc. Pasowalo mi to do calej sceny i pozniejszych wydarzen. W sumie bylem blisko :)

• julwoj110 ocenił(a) ten film na: 8

MaksSpisak Trzeba troszeczke uwazniej ogladac filmy. Byl to sen Kosiora i to najprawdopodobniej jego dopadla Strzyga

• arczi82 ocenił(a) ten film na: 10

julwoj110 tak to Kosiora dopadła Strzyga w drugiej części Łukasz zajmuje kojo właśnie po Kosiorze

• kacper_zalewski_ ocenił(a) ten film na: 8

arczi82 skąd informacja dotycząca wydarzeń z drugiej części?

• Valhilla ocenił(a) ten film na: 8

arczi82 hej. w jakiej drugiej części ?

• WileTheBest ocenił(a) ten film na: 9

arczi82 Nie po Kosiorze, tylko po Siwym. A co do drugiej części, pewnie chodzi Wam o moment kiedy Siwego przewożą do innego zakładu.