1 godz. 39 min.
7,8 245 600
ocen
7,8 10 245600
57 982
chce zobaczyć
6,4 17
ocen krytyków
{"rate":6.352941,"count":17}
{"type":"film","id":103907,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Symetria-2003-103907/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Symetria
 • efka93 ocenił(a) ten film na: 6

  Nie za bardzo chce mi się wierzyć, że główny bohater byłby w stanie zabić z zimną krwią współwięźnia-pedofila. Rozumiem motyw - miał nieletnią siostrę którą pragnął uchronić, jednak samemu będąc bezpodstawnie oskarżonym powinien brać pod uwagę, że domniemany pedofil także mógł być niewinny.

  Ponadto nie rozumiem dlaczego policja nie przesłuchała personelu kina, który był w pracy kiedy Łukasz szedł na film. Gdyby tak działała policja, można by wsadzić za kratki każdego niewinnego człowieka na podstawie jednego fałszywego zeznania.

 • kjtk ocenił(a) ten film na: 8

  efka93 Film ma pokazywać jak skończył przez obracanie się w 'takim' towarzystwie, więc zabójstwo pedofila było dobrym rozwiązaniem by pokazać jego drastyczną przemianę. Co do drugiego się zgadzam, trochę naciągane.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

  efka93 A ja kiedyś zastanawiałem się przez chwilę, hipotetycznie oczywiście, tak; a może Łukasz wcale nie był taki niewinny? W sumie niby zamysł filmu był taki, że miał pokazać niedoskonałości polskiego prawa, a przede wszystkim przemianę chłopaka ale sama akcja na 100% jego niewinności nie udowadnia; właściwie ta kwestia pozostaje niewyjaśniona i mi właśnie dlatego przyszła taka myśl.

 • CubeIST ocenił(a) ten film na: 9

  efka93 Jest scena w której Łukasz rozmawia z siostrą i matką,jego siostra patrzy bardzo natarczywie na pedofila, z początku filmu widać dziewczynkę i dwóch facetów, dziewczynka jest przestraszona i sie rozbiera, jest łudząco podobna do siostry Łukasza, Łukasz zauważył to jak Ola patrzy na grubasa i wiedział że on miał coś z tym wspólnego, widc zabił go by bronić siostrę i z nienawiści do niego, proste tylko trzeba umieć oglądać.

 • Artemisek ocenił(a) ten film na: 3

  efka93 Dokładnie takie same odczucia mam jak ty miałem to napisać ale zostałem wyprzedzony w szczególności o tej niewinności

 • efka93 Pedofilia jest teraz wszędzie w Internecie!