PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 595
ocen
7,7 10 1 250595
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Pedofil

ocenił(a) film na 6

Nie za bardzo chce mi się wierzyć, że główny bohater byłby w stanie zabić z zimną krwią współwięźnia-pedofila. Rozumiem motyw - miał nieletnią siostrę którą pragnął uchronić, jednak samemu będąc bezpodstawnie oskarżonym powinien brać pod uwagę, że domniemany pedofil także mógł być niewinny.

Ponadto nie rozumiem dlaczego policja nie przesłuchała personelu kina, który był w pracy kiedy Łukasz szedł na film. Gdyby tak działała policja, można by wsadzić za kratki każdego niewinnego człowieka na podstawie jednego fałszywego zeznania.

ocenił(a) film na 8
efka93

Film ma pokazywać jak skończył przez obracanie się w 'takim' towarzystwie, więc zabójstwo pedofila było dobrym rozwiązaniem by pokazać jego drastyczną przemianę. Co do drugiego się zgadzam, trochę naciągane.

użytkownik usunięty
efka93

A ja kiedyś zastanawiałem się przez chwilę, hipotetycznie oczywiście, tak; a może Łukasz wcale nie był taki niewinny? W sumie niby zamysł filmu był taki, że miał pokazać niedoskonałości polskiego prawa, a przede wszystkim przemianę chłopaka ale sama akcja na 100% jego niewinności nie udowadnia; właściwie ta kwestia pozostaje niewyjaśniona i mi właśnie dlatego przyszła taka myśl.

ocenił(a) film na 9
efka93

Jest scena w której Łukasz rozmawia z siostrą i matką,jego siostra patrzy bardzo natarczywie na pedofila, z początku filmu widać dziewczynkę i dwóch facetów, dziewczynka jest przestraszona i sie rozbiera, jest łudząco podobna do siostry Łukasza, Łukasz zauważył to jak Ola patrzy na grubasa i wiedział że on miał coś z tym wspólnego, widc zabił go by bronić siostrę i z nienawiści do niego, proste tylko trzeba umieć oglądać.

ocenił(a) film na 3
efka93

Dokładnie takie same odczucia mam jak ty miałem to napisać ale zostałem wyprzedzony w szczególności o tej niewinności

efka93

Pedofilia jest teraz wszędzie w Internecie!

ocenił(a) film na 5
efka93

Co do pierwszego: w filmie jest scena, gdzie córka Łukasza bardzo wymownie patrzy na pedofila, a Łukasz to dostrzega, więc wiadomo co się działo i kim jest współwięzień. Co do drugiego - racja, jest to bardzo naciągnięty scenariusz, przez co obciąłem filmowi ze 2 gwiazdki.

ocenił(a) film na 8
bill94cmr

chyba mało uważnie oglądałeś film skoro siostrę uważasz za jego córkę, zresztą główny bohater ma 26 lat i jest świeżo po studiach to kiedy mialby niby to zmajstrować? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones