PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496057}

Synu, synu, cóżeś ty uczynił?

My Son, My Son, What Have Ye Done
6,1 2 682
oceny
6,1 10 1 2682
5,9 7
ocen krytyków
Synu, synu, cóżeś ty uczynił
powrót do forum filmu Synu, synu, cóżeś ty uczynił?

Jakbym widział Tuska na plakacie xD Powaga. Gdy zobaczyłem plakat po raz pierwszy xD

Masssa

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA! ...FAKTYCZNIE!!

Masssa

j.w :P

użytkownik usunięty
eulogy_pl

Pod Tuska fotą też mozna napisać by "Synu Synu co żeś uczynił... z tym krajem

idz moze lizac dupke swojemu wladcy Jarkowi K.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

a czym zdradzil Polske Donek, odpowiedz sensownie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
black_bastard

Jak chcesz polityke uprawiać to kup siarkofruta i dyskutuj u siebie pod blokiem

kislav79

nie mieszkam w bloku tylko domku, nie mierz wszystkich swoja miara :)

black_bastard

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jego kolejne ustępstwa w stronę rosji to oznaka zdrady czy zwyczajnego nieopierzenia. Wszystko jednak zaczęło się od tego, gdy oddał śledztwo ruskim w oparciu o powiedzmy niezrozumienie zasad badań wypadków lotnictwa wojskowego. Ostatecznie wiadomo przecież, że ruskim już od czasów poniatowskich zależy na słabej pozycji polski. Nie chodzi tu o jakieś zamachy, głupoty, duperele, tylko zwyczajne zaburzanie równowagi. Gdy oddaje sie ruskim wszystkie sznurki to swobodnie mogą zaburzać równowagę, to przecież oczywiste.
Może nie chodzi tu o zdradę Tuska, bo to by znaczyło, że działa świadomie i ma jakiśtam rozumek. Zwyczajnie wszystko rozbija się raczej o to, że jak na przywódce nie ma skillów, improwizuje i dzieje sie co chce...

aviator48

tak, tak, dalej sluchaj tych glupich propagand i bajek, ktore ni jak maja sie z rzeczywistoscia. Ruskim nie zalezy na slabej pozycji Polski, oni maja gdzies Polske i nie wnikaja w ta cala propagande nienawisci tych 2uch narodow. Ta cala nagonka to wymysl ludzi nieswiadomych, ktorym od dziecka wmawiano jaki to kacapek jest zly itp. Prawda jest taka, ze sledzwo smolenskie jest zakonczone i wyjasnione, tylko wyprane imbecyle wierza w jakies bajeczki o zamachach, spiskach i innych teoriach sci-fiction.

black_bastard

kto tu mówi o zamachach? tak, tak, dalej sluchaj tych glupich propagand i bajek, ktore ni jak maja sie z rzeczywistoscia......... wyprana główka.. widzisz, każde stwierdzenie tego typu można podprowadzić pod tego typu dyskusję.
ja pisze o czymś innym.
ogarnij się!

Gdzie niby podają te propagandy, że tusk improwizuje, bo w rzeczywistości nie ma genu przywódczego? Kto mi to podpowiedział? To już nie istnieje obserwacja własna? Puknij się i dalej słuchaj tych propagand...

użytkownik usunięty
aviator48

ty ale po co ty karmisz tego trolla głupiego :D

wybitnie chciał dyskusji, więc próbuje udowodnić głupkowi, że nie wie w co mierzy



ad. black_bastard

To dosyć oczywiste, że nie zna motywów Rosji. To że napisał że w sprawie stosunków narodowych "Rosja ma gdzies Polske" świadczy o skrajnej niedojrzałości i nieznajomości w temacie. Mocarstwo to dla niego wyraz obcy, wyobrażenie o polityce zagranicznej sięga mułu

użytkownik usunięty
aviator48

dokładnie. i tylko dzieci w gimnazjum piszą tak "2uch' :D

aviator48

jak mnie wyzywasz chlopczyku od glupkow to napisz to mi wprost tychorzu, a nie obgadujesz za plecami jak ostatni smiec.
Wiem dobrze co to ejst mocarstwo, tylko ze to ni jak sie ma do terazniejszosci i tego jak odbieraja zwykli ruscy Polske i nasze stosunki. Dla nich nie ejst priorytetem ta smieszna wojenka i pogarszanie naszych stosunkow. Tacy wolacy jak ty podburzaja to cisnienie, ktore u ruskich raczej jest spuszczane do zera. Bardziej ich interesuja stosunki z Niemcami, bylkes chociaz w Rosji, ze tak cwaniakujesz? Najpierw pojedz i popytaj ludzi, a dopierop pozniej wstawaj tej smieszny kit, bo to ty stawiasz siebie na pozycji niedojrzalego dzięciała, bez zadnych kompetencji do merytorycznej dyskusji. Twoja wiedza o polityce zagranicznej jest rownie wysoka jak babka w piaskownicy.

black_bastard

jakimi plecami, co jest z twoją głową człowieku? Nie będę pisał miliona wypowiedzi pod sobą, a jakbyś nie zauważył w tego typu dyskusji, pisanej w internecie NIE DA SIĘ NICZEGO UKRYĆ Z CZYIMIŚ PLECAMI.
Wyjaśniłem, że jesteś laikiem mimo tego, że ludzie ostrzegają mnie przed niekarmieniem trolla.
Dalej nie muszę się za tym rozwodzić, skoro jesteś człowiekiem z zerową wiedzą.

(idiota wypisuje jakieś głupoty o pytanie o opinie ludzi na ulicy, wcześniej zaznacząjąc, że wie "co to ejst mocarstwo). Dodatkowo niżej pisze o kilku MOICH zdaniach, jak jego kilka literek a) jest nieczytelne ortograficznie b) jest nieczytelne językowo c) jest nieczytelne stylistycznie d) jest nieczytelne rzeczowo.
Well done dude

aviator48

nie moja wina, ze twoje ograniczenia mentalne nie pozwalaja tobie na swobodne odczytywanie prostcyh bledow tzw literowek, ktore osobom o wiekszej bystrosci niz ty nie sprawiaja zadnych zaburzen w odczytywaniu tresci ze zrozumieniem.
Tak zauwazylem, ze masz wysokie mniemanie o sobie, ale ten twoj belkot jest naprawde najnizszych lotow jesli chodzi o kategorie merytoryczne, a wiec daruj sobie ten psuedo inteligencki ton bo robisz sie irytujacy.

black_bastard

ja NIGDZIE nie napisałem że mi te błędy sprawiają jakiekolwiek trudność - nie zmyślaj buraczku. ZAZNACZYŁEM jedynie że popełniasz 4 różne rodzaje błędów - NIGDZIE nie nazwałem ich literówkami. Przeczytaj jakie to kategorie, bo widzę że nie dotarło... [*] 4 różne grypy błędów to chyba całkiem dużo misiu?

W prosty sposób udowodniłem, że masz skrajne problemy z myśleniem :)
Zadowolony?
Ty mi zarzucasz jakieś problemy, w żadnym przypadku nie udowodniłeś na czym te problemy polegają. Masz mi coś jeszcze do napisania? Skoro myśli które konstruujesz są tak proste to nie jest dziwne, że bardziej rozbudowane zdania są dla ciebie bełkotem. Nie mam wysokiego mniemania o sobie. Po prostu opisuje kolejne rzeczy takie jakimi są. UDOWODNIJ mi że się mylę, błagam.
Bo robisz się irytujący...

aviator48

Misiu to sobie mow do swojego kolegi z ktorym sie bawisz w pociag hehe

"....jak jego kilka literek a) jest nieczytelne ortograficznie b) jest nieczytelne językowo c) jest nieczytelne stylistycznie d) jest nieczytelne rzeczowo."

Podaj przyklady odnosnie b,c i d no bo a to literówki, ktore kazdy szbko piszacy czlowiek popelnia. Zreszta jak dowiodly badania, kazdy umiejętnie czytajacy czlowiek nie czyta calych wyrazow tylko zazwyczaj poczatek srodek i koniec, wiec jest w stanie sie domyslic co czyta nawet jak nie sa uporzadkowane literki w pelni gramatycznie. Ty do nich sie nie zaliczasz. Ponadto masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem prostych tresci, a takze z interpretacja wlasciwa zdan itd Takze poczytaj elementarz to moze nadrobisz braki we wlasciwym interpretowaniu slowa pisanego :)
O slowie pisanym nawet nie wspominaj bo to co ty wypisujesz to jakas koszmarna sieczka i stek popluczyn dla idiotow twojego pokroju.

ty jestes tak glupi, ze nawet kilku zdan nie potrafiles sklecic na temat obrony swojej zalosnej tezy i zarzutow pod adresem Tuska haha, cymbale

aviator48

te lizodupy jarka z pisu co chwile tak twierdza, a to, ze jest nieudolnym politkiem, a to ze nie jest w stanie godnie prowadzic spraw polskich, a to, ze ciagle jakies gafy popelnia, ciagle to śamo powielaja, stala formulka. Wiec moze tobie tez sie to udzielilo. Tylko, ze to co ta banda idiotow robila za swoich rzadow to juz nie wspominaja, a zrerszta mam takie wrazenie, ze wedlug nich Tusk jest tez odpowiedzialny za gradobicie, dluzsza zime, za to ze doba ma tylko 24h a nie np 30, za smierc Elvisa tez jest Donek odpowiedzialny pewnie i za utoniecie Titanica. Zalosnie infantylne zarzuty pod jego kierunkiem, swiadczace o nadmiarze kompleksow zwiazanych z odstawieniem ich na boczny tor przez tyle lat.

black_bastard

Polityka to nie tylko PIS i PO oraz TVP i TVN. Nie mierz innych ludzi swoją miarą. To że oceniasz świadomość polityczną innych przez pryzmat tego jakich polityków mogą słuchać to świadczy jedynie o twojej nieudolności językowej. Mam świadomość że użyłem już kilku słów których znaczenia nie znasz, dlatego będziesz gotowy znów zarzucić mi nieumiejętność "sklecenia" kilku zdań.
Czuj się swobodnie w swoim prostym świecie, gdzie opinia o pracy innych polityków bierze się tylko i wyłącznie z wypowiedzi polityków przeciwnych opcji politycznych. Widać na kilometr, że masz niemaly problem z ruszaniem makówką, więc takie uproszczenia pewnie pozwolą ci swobodniej funkcjonować w tym szalonym XXI wieku. Radzę dodatkowo nie wysnuwać pochopnych opinii o sposobie postrzegania świata przez innych ludzi, bo to cię przerasta.

Mało że polityka.
Świat to nie tylko PiS i PO oraz TVP i TVN.......

aviator48

Prosty świat masz w swojej prostej główce i przeświadczeniu o doskonałości swojej tak naprawdę ubogiej wiedzy na te tematy.
Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała się do myślenia. Także oszczędź nam ten ból.

black_bastard

Człowiek który dzieli świat na 2 partie polityczne i 2 telewizje pisze mi że mam prosty świat w główce
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha

aviator48

po czym wnioskujesz ze dziele swiat na 2 partie i 2 stacje? Ja widze odcienie szarosci, a nie tylko czarny i bialy tak jak twoje schematyczne myslenie.

Masssa

Tej no rzeczywiście.

Masssa

Fakt!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

Po ostatnich wydarzeniach to ma sens:)

guccik

Kto na niego głosował, jak nikt go nie popiera hmmm? :P Czy teraz się nikt nie przyznaje?

ocenił(a) film na 10
Masssa

ja głosowałem

parycio

nie masz się czym chwalić

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Masssa

Haha to jest nic, obczajcie film pt. "trzy" tzn tylko trailer, bo film jest ochydny i słaby, ale kolo który tam gra to bankowo jakis jego daleki kuzyn, mozna sie posmiac bo gra biseksa.

Masssa

Hahaha, masz rację. Pierwsze wrażenie: TUSK. :DD

Masssa

do wszystkich głąbów uzewnętrzniających się pod tym wątkiem: sio do multipleksu żreć popcorn pod jakichś zajefajnych transformersów w 16D

pan_grochul

Faktycznie Żenada straszna! Żal czytać xczasem, słuchać i się przyglądać. Szczegolnie, że tych głąbów jest masa i to oni dają obraz społeczeństwu i krajowi na który tak narzekają. Ciemnogród. Zdjęcie na plakacie faktycznie podobne ale po co te wywody i polityczne przekomarzanie poniżej?

ocenił(a) film na 5
Masssa

Pozazdrościł Jarkowi i sam zagrał w filmie. Tak było.

Masssa

Haha, to samo pomyślałam-Tusk?!?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones