The Lucky One

1 godz. 41 min.
7,0 91 317
ocen
7,0 10 91317
19 056
chce zobaczyć
{"type":"film","id":505402,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Lucky+One-2012-505402/tv","text":"W TV"}]}

Żołnierz marines, sierżant Logan Thibault (Zac Efron) powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna. Thibault dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth (Taylor Schilling), poznaje także jej adres. Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji życiowej Beth między kobietą a Thibaultem nawiązuje się romans. Logan zaczyna mieć nadzieję, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą ze zdjęcia, które przyniosło mu szczęście.
Film oparty jest na motywach bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa "Szczęściarz".

opis dystrybutora kino

The Lucky One jest kolejną adaptacją powieści, która wyszła spod pióra Nicholasa Sparksa. Film ten przedstawia romantyczną historię żołnierza piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych - Logana Thibaulta, służącego w Iraku. Mężczyzna znajduje zdjęcie kobiety i chowa je do kieszeni. Po tym wydarzeniu rozpoczyna się fala szczęśliwych przypadków, które mogą mieć związek z posiadaną przez niego fotografią. Po powrocie do domu bohater postanawia odnaleźć tajemniczą kobietę...

Logan Thibault (Zac Efron) ma za sobą długoletnią służbę wojskową w Iraku. Teraz, kiedy po latach powraca do rodzinnego domu, pragnie tylko jednego: odnaleźć kobietę z fotografii, którą znalazł na pustyni. Przemierzając pieszo kraj, odnajduje ją w Hampton - małym miasteczku w Karolinie Północnej. Nie spodziewa się jednak, że kobieta jest rozwódka z dziesięcioletnim synem i do tego ma jeszcze poważne problemy z byłym mężem.

Edziu_93
opis użytkownika

Film na podstawie powieści "Szczęściarz" Nicholasa Sparksa, autora bestsellerów: "Pamiętnik", "List w butelce", "Noce w Rodanthe" i wielu innych. Gwiazdorska obsada: Zac Efron ("Sylwester w Nowym Jorku", "17 Again", "High School Musical"), Taylor Schilling ("Szpital miłosierdzia" - serial TV). Historia miłości wracającego z wojny w Iraku żołnierza marines - sierżanta Logana Thibaulta i tajemniczej kobiety ze zdjęcia, które pomogło Loganowi przetrwać koszmar wojny.

opis dystrybutora dvd