PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179}

Szeregowiec Ryan

Saving Private Ryan
8,1 652 027
ocen
8,1 10 1 652027
7,7 43
oceny krytyków
Szeregowiec Ryan
powrót do forum filmu Szeregowiec Ryan

Tyle można powiedzieć o tym filmie. Nie pamiętam kiedy pierwszy raz go oglądałem ale było to ładnych parę lat temu, za czasów kiedy "Mistrz kierownicy ucieka" był dla mnie
hitem kina ale "Szeregowiec Ryan" zrobił na mnie wtedy ogromne wrażenie które pamiętam do dziś. Jeszcze większego kopa dostałem jak odkryłem, że oryginalny tytuł to
"Saving Private Ryan" co ma większy "impact" niż tytuł polski. Tu się nie ma do czego przyczepić. Po prostu każdy powinien poświęcić te prawie 3 godziny i doświadczyć tego
filmu. Tak, tego filmu się doświadcza a nie ogląda. Myślę, że każdy kto należy do homo sapiens po tym filmie zastanowi się przez chwilę nad sobą. Gorąco polecam! ! 10/10

ardvark84

Ja nie rozumiem jak niektóre filmy mają wyższą ocenę od dzieła Spielberga, bo film ten jest absolutnie klasykiem gatunku.

ocenił(a) film na 10
Nomad1000

To już zależy od ludzi którzy film oglądają a teraz wychodzi tyle bzdurnych produkcji, że niektórzy się gubią.

ocenił(a) film na 10
ardvark84

Arcydzieło kocham ten film uwielbiam wojenne ...Hit gorąco polecam wzruszajaca koncówka ...10/10!!!!!

ocenił(a) film na 2
depp12

Arcydzieło , w kategorii bajki i baśnie.

ocenił(a) film na 9
ardvark84

Zgadzam się ,film rewelacyjny a scena na plaży ...........

ocenił(a) film na 8
ardvark84

Film bardzo dobry, tylko patos na końcu zupełnie nie potrzebny.

ocenił(a) film na 10
astat_2

Mój ulubiony film ! Genialnie zagrany i zrobiony!! POLECAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones