PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161020}

Szklany pantofelek

The Glass Slipper
6,4 552
oceny
6,4 10 1 552
Szklany pantofelek
powrót do forum filmu Szklany pantofelek

6/10

ocenił(a) film na 6

Całkiem niezły, fajne baletowe wstawki. Pozytywny, chociaż baśniowy - w końcu historia o Kopciuszku.

mwahahaha

Miałam oglądać ale zaspałam (chora byłam). Jutro się postaram chociaż będzie trudniej :)

777temida

Udało się! LOL po roku!

ocenił(a) film na 6
777temida

Hahaa, zawsze coś ;D
Jak się film podobał? [EDIT] A, zobaczyłam już w innym temacie. Ja bym go w sumie obejrzała jeszcze raz, bo już nie za wiele pamiętam. Ale znając życie też będę musiała czekać rok na to ;)

mwahahaha

Może uda się wcześniej bo już kilka razy powtarzali w krótkim czasie na TCM. Ja trzymam rękę na pulsie TCMu ;) bo chcę go pokazać mamie ale jak na razie wszystkie powtórki o których mówię nie pasowały jej pod względem godziny ....

ocenił(a) film na 10
777temida

jest na stronie chomika w folderze KinoManiak_12 wlasnie nagrany z TCM

KinoManiak_12

Dzięki ale gdybym ściągała filmy z internetu to by mi natychmiast zmiotło całą kasę z play'a :( pozostaje mi czekać na TCM.

ocenił(a) film na 10
777temida

daj jakies namiary na siebie, to dam ci darmowego transfera, na ten film, jako prezent Wielkanocny :) ja rowniez jestem fanem starego dobrego kina, polskiego i zagranicznego

ocenił(a) film na 10
777temida

zostawilem ci wiadomosc tu na skrzynce, dobre 5 dni temu

ocenił(a) film na 10
777temida

masz znow wiadomosc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones