PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766741}
2,8 3 897
ocen
2,8 10 1 3897
2,3 6
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia Czesława M.
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

Dziwi mnie ilość gwiazdek... To naprawdę dobry film! Ludzie pewnie hejtują już dla zasady, bo polskie, bo kolejna komedia... A wcale tak nie wyszło. Sama byłam sceptycznie nastawiona - nie przepadam za komediami romantycznymi, ani co gorsza polskimi komediami romantycznymi/ Widziałam zwiastun - nie zapowiadało się dobrze... Ale miałam wejściówki na pokaz i z ciekawości zobaczyłam i naprawdę bardzo pozytywny film! Lekki, zabawny, nie wulgarny, nie romantyczny, bez wymuszanych żartów, bez lukru i cukierkowości. Momentami dziwny, absurdalny, specyficzny humor... taki czesławowy ;) Nie jest to arcydzieło, ale nie ma obciachu, jak to przy wielu ostatnich polskich produkcjach bywa... Ogląda się naprawdę przyjemnie, z fajną muzyką. Taki lekki film na jesienny wieczór.

ocenił(a) film na 6
beata_g1

Uff przynajmniej jeden sensowny komentarz!! Jadą po prawie każdym Polskim filmie. Coś jest nie tak z niektórymi, zalecam im wizytę u psychoanalityka ;) Co do filmu, pełna zgoda. Czesław opowiada o sobie z dystansem, kto zna jego historie choc trochę i go lubi. Zrozumie i dwói lub pały nie da. I się uśmiechnie czasami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones