Szpital Przemienienia

1978 1 godz. 30 min.
7,8 5 990
ocen
7,8 10 5990
6 369
chce zobaczyć
8,3 6
ocen krytyków
{"rate":8.333333,"count":6}
{"type":"film","id":9982,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Szpital+Przemienienia-1978-9982/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szpital Przemienienia
  • poprostu jest o wiele gorzej. Panami i władcami sa tam pielęgniarze i pielęgniary, jak coś sie nie podoba, zaraz cie ładują w pasy( przywiązują pasami skórzanymi rece do łóżka, czasem też nogi), pacjenci sami sprzątają korytarze i toalety, jedyne zajecia pacjentów to chodzenie całodzienne po korytarzu w te i z powrotem, bez palenia papierosów mało kto tam wytrzymuje, ludzie ze schizofrenią leżą z tymi z depresją. bardzo chorzy z mniej chorymi, w końcu zaczynasz sie zastanawiać co jest prawdą co jest złudzeniem( który z pacjentów mówi prawde, który jest nakręcony chorobą) to wszystko ode mnie byłego pacjenta psychiatryka

• videonarkoman Nie do wiary! Gdzieś Ty był i kiedy?
    Polecam psychiatryk w Łodzi. Nudno tam, ale przynajmniej przyjaźnie.

• llllll Chyba K**WA żartujesz !!!
    Już lepiej na Sobieskiego w Wawa

• llllll Też się zastanawiam skąd takie wspomnienia i z którego okresu. To musiała być ekstremalnie biedna placówka. Byłem w psychiatryku w Lublinie i nic nie zgadza się z tym co pisał autor. Może z wyjątkiem jednej rzeczy - faktycznie były przypadki zapinania kogoś w pasy kiedy ten był agresywny albo sprawiał kłopot. Ogólnie nie było tam jak na wczasach - kraty w oknach, pasiaste piżamy, widelce spełniające role noża i te sprawy, ale też nie mogę powiedzieć, że było tragicznie.

• kinoman0 ocenił(a) ten film na: 10

videonarkoman ja bylem pol roku kobierzynie. bylem w szoku. pielegniarki mlode ladne a w dodatku uprzejme. najlepsza przygoda mojego zycia.

• kinoman0 Opowiadaj. Ja znam psychiatryk w Stroniu Śląskim, gdzie przebywała swego czasu Violetta Villas, co ją zamknęła "opiekunka" z Lewinu Kłodzkiego.

• Bronxoza ocenił(a) ten film na: 9

videonarkoman A ja mam do Was troszke pytanie z innej beczki... Czy zgodzilibyście sie opowiedzieć o swoich przezyciach wiekszemu gronu odbiorcow?
    Tzn. nie bezposrednio ale przez nagranie audio, oczywiscie z zachowaniem anonimowosci.
    Realizuje mały poki co projekt, jesli wypali pomysle o poszerzeniu dzialan. chodzi mi o wrocenie uwagi na sytuacje ludzi ktorzy, mieli badz maja problemy psychiczne. tak napisalam bardzo bardzo w skrocie, bo nie wiem czy jest ktos zainteresowany.

• Bronxoza Ja bym chętnie opisał swoją przygodę z polskim psychiatrykiem... Prawie jak w obozie koncentracyjnym :/

trancefan1986 wybacz, ze tak poźno... Ale jakoś nie zaglądałam tutaj, nadal jesteś chętny? Najgorsze ze tak jest prawie wszedzie.... Tez co o tym wiem, choc nigdy nie byłam pacjetka takiego szpitala....

videonarkoman jesli wogole ktos to czyta... Bylam dzis w pewnym psychiatryku.... Az wierzyć sie nie chce ze to tak wyglada....Jestem w szoku..

• Bronxoza jeśli anoniowo i jeśli ma tona celu poprawienie warunków w tych j**anych psychiatrykach to mogę pomóc(ale pisemnie).

• dzikudzina ps mam niestety doswiadczenie 3 pobyty.

• dzikudzina samas sobie winna !!

• avada_kadavra co Ty pierdlisz? bezmózga istota - ameba, pierwotniak - nienawidze takich jak ty.

• claire199 Brawo za zwrócenie uwagi! Ten palant myli psychiatryk z zakładem karnym (ma jeszcze na tym forum jeden post). Ja, od pewnego czasu nie polemizuję z burakami. Uważam, że szkoda klikać - z chamami dyskusja nie ma sensu.

• Bronxoza Ja jestem chętny, ale niestety nie jestem tak "mejnstrimowy", jak inni wypowiadający się tutaj ludzie. Osobiście miałem do czynienia z jednym psychiatrykiem i dziesiątkami pacjentów oraz ich opiniami o tymże i innych szpitalach w całej Polsce. Trochę mogę na ten temat powiedzieć, bo jest mi bliski od około 10 lat.

• videonarkoman Oczywiscie za niewinnosc tam trafiliscie ? to co bylo ? Proba samoboja ? (prawdziwy samobojca zrobi to raz i porządnie -wiem cos o tym ) A moze za cpanko ? Deprecha i sznyty ?

• Lex17 ocenił(a) ten film na: 6

avada_kadavra To nie więzienie żeby trafiali za karę. Do szpitala się idzie na leczenie jak się jest chorym a nie winnym...

• Lex17 No właśnie, ja tam poszedłem z własnej woli, żeby leczyć fobie i lęki. Wyszedłem w znacznie gorszym stanie niż tam trafiłem... Na szczęście lekarz rodzinny (!) mnie z tego wyleczył, bo psychiatrzy testowali na mnie nowe lekarstwa zamiast leczyć. Długa historia.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• brudnybojek333 ocenił(a) ten film na: 9

avada_kadavra "prawdziwy samobojca zrobi to raz i porządnie -wiem cos o tym". Gdybyś wiedział, nie napisałbyś już tutaj nic, tylko zabrałbyś tą swoją wiedzę do grobu.

• videonarkoman jak sie idzie do psychiatryka to trzeba sie zorientowac gdzie sa jakie warunki. ja sie wlasnie wybieram do takiego w ktorym byla nie raz moja mama i bardziej nie moge doczekac sie zycia tam niz tutaj u siebie

• videonarkoman Jaki chory temat...