PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554}

Sztos

6,9 49 816
ocen
6,9 10 1 49816
6,4 9
ocen krytyków
Sztos
powrót do forum filmu Sztos

1/10

ocenił(a) film na 1

Dno,i to nie za aktorstwo,montaz czy inne bzdety za jakie nagradza sie filmy,ale za temat.Co wy tu gloryfikujecie?Tanie zlodziejstwo?Oszustwa?Przekrety?Ciekaw jestem ilu oszukanych smialoby sie z przedstawionych sytuacji."Jedz do Polski,twoj samochod juz tam jest" znacie to haselko?Mowi wszystko o tym jakie zdanie o Polakach maja nasi sasiedzi-zlodziej,oszust i kombinator.Zeby chociaz bylo to w dobrym stylu,gdzie tam.Tanie sztuczki dla naiwnych a co gorsza okrada sie cudziezomcow i takie i inne nasze "talenty" wyrabiaja nam opinie za granica.Mieszkam w przygranicznym miescie i dobrze pamietam czasy cinkciarzy;zlodziejaszki czajacy sie w bramach nachalnie oferujacy swoje "uslugi" dzisiaj to szanowani "biznesmeni" ktorzy z checia zapomnieliby o tym jak zaczynali...

ocenił(a) film na 8
libertyn_24

Człowieku to jest film,fikcja która jak sam piszesz zawiera sporo prawdy. O jakiej opinii polaków ty piszesz?

libertyn_24

ale z tego gościa jest kretyn...normalnie ręce opadają...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sebog6

najlepsze jest to, ze mysli iz to on jest madrzejszy czy tam lepszy w jakiejs kwestii a wy/my sie nie znamy na filmach i w ogole idioci z nas ;d

ocenił(a) film na 9
sebog6

Widać frajera wspomnienia bolą. :D

ocenił(a) film na 8
sebog6

Taaa i tak myślę ze Grucha i libertyn_24 to ta sama osoba :)

ocenił(a) film na 9
libertyn_24

Skoro mieszkasz w przygranicznym mieście to sam doskonale wiesz jak było a ten film po prostu to przedstawia. Nie ma się co obrażać skoro to jest prawda, zwyczajnie trzeba się z nią zmierzyć. Piszesz " Mowi wszystko o tym jakie zdanie o Polakach maja nasi sasiedzi-zlodziej,oszust i kombinator." - takie zdanie nie wzięło się stąd że przyjeżdżaliśmy do Niemiec na kebab i dobre piwo... niestety. Swoją drogą cudzoziemców nie okradano dlatego że byli biedniejsi od nas.

ocenił(a) film na 9
libertyn_24

cyt. '...Dno,i to nie za aktorstwo,montaż czy inne bzdety za jakie nagradza się filmy,ale za temat...'
Temat że się tak wyrażę jest ' wy.....bany' :-)

ocenił(a) film na 10
libertyn_24

libertyn gdybyś był moim dzieckiem oddałbym cię do domu dziecka.Gdybyś był moim rodzicem oddałbym cię do domu starców.To jest czołówka polskiego kina a on to ocenia na 1.Boże widzisz i nie grzmisz !

ocenił(a) film na 9
libertyn_24

Bardziej kozackiego filmu nie wdziałem .... Jest zajebisty, obsada ok, smieszny, wartka akcja, teksty po prostu wywalają na plecy, a tematyka ... hmmm ..... czasy szwindli, przekrętów i innych wygibasów .... tak było ... moja ocena 11/10 !!! :D Bo kto gra grubo, wygrać musi .... a przecież to można było całym klopsem ... a jak się nie wie co się gra, to się gra jeden, dwa ... :D ... narazie!!!!

ocenił(a) film na 10
libertyn_24

ahahahahhahaha AHAHAHAHAHAHAHAH :D:D:D:D:D MADE MY DAY!!!! :D:D:D

libertyn_24

To tylko film, a nie pochwała złodziejstwa. Oceniamy tu walory filmu, a mniej jego przesłanie.

ocenił(a) film na 9
mirek1975

he he libertyn ja na angielskim pacjencie zasypiałem więc jesteś z innego świata...................

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
libertyn_24

Powiem tak, kazdy ma prawo do swojego zdania itp. ale argumenty szanownego libertyn_24 to to jest jakas kpina.. ale z ocean's eleven to sie pewnie smiales i dobrze Ci sie ogladalo, co? ;) BO OGLADAC, TO TRZEBA UMIĆ ;)

ocenił(a) film na 7
libertyn_24

Masz racje. Dobrze że film powstał, dla młodszego pokolenia, niech zobaczą jak zaczynała większość "biznesmenów"

ocenił(a) film na 8
libertyn_24

Człowieku to się leczy...

libertyn_24

Większej bzdury nie słyszałem. Ty głównym elementem ocennym filmu chcesz uczynić jego temat? I dlatego,że temat filmu Ci się nie podoba wystawiasz mu ocenę 1? Człowieku zastanów się nad tym co piszesz,bo chyba sam nie wiesz jakie głupstwo palnąłeś. Z Twojej wypowiedzi wynika,że na ocenę 1 zasługują takie filmy jak: "Ojciec Chrzestny","Goodfellas","Pulp Fiction","Vabank","Dawno Temu w Ameryce","Urodzeni Mordercy","Fight Club" itp. Sam chyba widzisz,że bzdury piszesz.

ocenił(a) film na 8
libertyn_24

Ręce opadają !!!

ocenił(a) film na 9
libertyn_24

Moze ten Niemiec odmrozil sobie noge pod Stalingradem albo spadl z wieżyczki w Oswiecimiu? Wydaje mi sie ze jednym z wy*ebanych był Bruner!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones