PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597098}

Sztuka ścigania się w deszczu

The Art of Racing in the Rain
7,5 9 605
ocen
7,5 10 1 9605
Sztuka ścigania się w deszczu
powrót do forum filmu Sztuka ścigania się w deszczu

Zacznę od tego, że jestem kinomaniakiem. Oglądam praktycznie wszystko co jest grane w kinach. Dlatego tez stwierdzam, że „Sztuka ścigania się w deszczu” to jeden z bardziej wartościowych filmów jakie widziałam w ostatnich miesiącach. Porusza życiowe problemy i dylematy. Narratorem lekko przekornie jest pies co jeszcze bardziej nacechowuje fabułę emocjami. W moim przypadku kilkukrotnie polały się łzy. Świetnie w roli głównego bohatera spisał się Milo Ventimiglia, jeśli dodamy do tego rajdy samochodowe jawi się nam piękny obraz. W czasie kiedy próbuje nam się wcisnąć takie shity jak „Polityka” itd. „Sztuka ścigania się w deszczu” to prawdziwa perełka. Polecam.

ocenił(a) film na 6
anyxx

Sympatyczny, przewidywalny film, dla przyjaciół zwierząt obowiązkowy. Ale nie przesadzajmy i nie porównujmy od razu do filmu Vegi.

basiaz1970

Nie taki znowu przewidywalny. Ja pół filmu czekałem, aż coś się stanie. Już, już myślałem... będzie miał wypadek, dziecko będzie miało wypadek, pies będział miał wypadek, żona będzia miała wypadek... telefon! Jest! Wypadek! Nie, propozycja pracy. Żona zemdlała! Jest. Nie, wraca zdrowa do domu.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

Prawie śmieszne..

ocenił(a) film na 5
Leszy2

Już myślałem, że jestem osamotniony w swoich odczuciach ;-)

Leszy2

dużo filmów oglądacie widzę ;-) dobra psina intyligientny po psim uniwersytecie widać fajne kino rodzinne

ocenił(a) film na 8
anyxx

Zgadzam się w całości z twoją opinią. Każdy kto kocha psy siedzi i płacze na tym filmie.

ocenił(a) film na 8
Patryk_Siebert

Nie tylko jak ktoś kocha psy czy inne zwierzęta film porusza do łez.... po prostu jak się ma jakieś doświadczenia z życia. A pies zawsze był najlepszym przyjacielem człowieka....

ocenił(a) film na 8
anyxx

Zgadzam się, ALE to nie są rajdy, tylko wyścigi. W samym filmie też kilka razy jest tłumaczone rajdy zamiast wyścigi i strasznie mnie to raziło :D

ocenił(a) film na 9
mateusz1807

A widzisz :) dzięki za korektę :) i wyszło, że kompletnie nie znam się na samochodach ;)

ocenił(a) film na 7
anyxx

Nie martw się, nie Twoja wina. Nawet wielu dziennikarzy, i to sportowych, nie rozumie tej różnicy :)

ocenił(a) film na 6
mateusz1807

"Rajdy Formuły Pierwszej" jakby to powiedział Cezary Gutowski :)

ocenił(a) film na 4
anyxx

Po prostu bełkoczesz.

anyxx

W ostatniej sekwencji reżyser tak pompował łzy, jakby miał płacone od litra.

anyxx

Prawda.. mógłby też ktoś uprzedzić, żeby nie oglądać na "doła", bo zwyłam większość filmu ;(

anyxx

Czy są sceny w których psu dzieje się krzywda lub pies umiera?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones