PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643915}

Sztuka kradzieży

The Art of the Steal
5,8 5 123
oceny
5,8 10 1 5123
4,0 3
oceny krytyków
Sztuka kradzieży
powrót do forum filmu Sztuka kradzieży

W miarę

użytkownik usunięty

Dość dawno nie widziałem filmu z Russelem, ta polska trochę mi się nie zgadzała, ale ogólnie
ujdzie, można obejrzeć.

ocenił(a) film na 3

stwierdzenie, że "ta Polska trochę mi się nie zgadzała" jest naprawdę lekkie, Tam sie nic nie zgadzało ... zaczynając od napisów na radiowozach, poprzez znak (symbol) metra, po wiezienie, na mieście i jego iluminacji kończąc, nie mówiąc o taksówce z Trabanta..

Icelander66

Film kręcono w Budapeszcie oraz Bukareszcie, także nie ma się co dziwić, że słabo to wszystko Polskę przypominało ;D.

A więzienie we Wronkach to już w ogóle kabaret ;). Nie jest to może ośrodek odosobnienia taki, jak ten, w którym wyrok odsiaduje Breivik, ale nie jest to też więzienie o standardach powiedziałbym syberyjskich ;).

Generalnie, "Warszawa" została pokazana całkiem na plus :D ale Polska jako-taka - tu już gorzej, jak zatęchły, post-sowiecki kraj, gdzie od upadku Żelaznej kurtyny wiele się nie zmieniło, i to mnie jednak trochę bolało, bo mamy naprawdę fajny kraj, którym można się za granicą pochwalić, a takie przekręty w filmach raczej nie pomagają.

OneLazyBastard

Z tym chwaleniem się to bez przesady, ale wstydzić się specjalnie też nie można.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones