PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606429}

Szturm

L'Assaut
5,7 1 999
ocen
5,7 10 1 1999
Szturm
powrót do forum filmu Szturm

7/10

ocenił(a) film na 7

Film oparty na faktach
Mało strzelania , ale pokazanie od kuchni oddziału specjalnego,szturmu i charakterystyka głównego bohatera jego dylematów- ciekawe Jeśli popatrzymy na ten film jako na dramat a nie film akcji na pewno się nie zawiedziemy

ocenił(a) film na 8
flisek1987

Całkowicie się zgadzam. Jeśli ktoś oczekuje strzelaniny przez cały film to faktycznie jej tu nie znajdzie. Film ciekawy, trzymający w napięciu do samego końca. Bardzo mi się podobał. :)

ocenił(a) film na 7
Katatonika

ciesze ,że się zgadzamy:)

ocenił(a) film na 10
Katatonika

Dokladnie ,ten film tak mnie wciagnal ,ze nie moglem oderwac wzroku od telewizora.

ocenił(a) film na 7
flisek1987

Dopisuję się - nawet jeśli jest w tym kit, to ja go nie wyczułem. Ocena na FW zaniżona, co udowadnia tezę, że Forumowicze zdecydowanie wolą strzelanki z gatunku "zabili go, a on uciekł"

użytkownik usunięty
pkb_pl

Film co najwyżej średni. Najbardziej denerwowała mnie ta blondyna co się przejmowała, jakby jej facet pierwszy raz na misję poszedł ;)

ocenił(a) film na 7

Sądzisz, że żony facetów wykonujących niebezpieczne zawody nie przejmują się tym, czy ich mężowie wrócą do domu, czy nie? Trzeba by zapytać tych, które mają mężów w Afganistanie, w ratownictwie górniczym, czy choćby w straży pożarnej, czy się denerwują jak ojcowie ich dzieci są na akcji. Podejrzewam, że nie traktują tego jednak obojętnym bykiem. Choć to tylko domysły...

użytkownik usunięty
pkb_pl

Na pewno, po prostu tutaj jest to źle pokazane (wg mnie). Zauważ, że tylko ona przychodzi do niego do pracy, tylko ona tak to przeżywa - strasznie irytujące. Chyba za bardzo skupili się na tym jednym wątku. Dla mnie średniak, choć masz prawo uważać inaczej.

Sama akcja antyterrorystów, stroje, ten szary filtr, jest super i choćby przez to warto zobaczyć ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones