PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323799}

Szukając miłości

Broken English
6,5 1 909
ocen
6,5 10 1 1909
Szukając miłości
powrót do forum filmu Szukając miłości

Zaskoczona...

ocenił(a) film na 8

Jakoś nie mogłam się przekonać do obejrzenia tego filmu, gdy zobaczyłam, że jest zaliczany do kategorii "romans"- z reguły nie lubię banalnych filmów romantycznych(a już na pewno nie debilnych komedii romantycznych jakich mnóstwo).
Ale ten film jest inny- ma coś w sobie...i przyznam szczerze, że nawet się łezka w oku zakręciła- nie od jakiś smutnych perypetii miłosnych gł. bohaterki- tylko przez prostotę i formę przekazu. Jeżeli ktokolwiek zna podobny film- niech da znać, bo takie "romansidła" to można oglądać :)

ocenił(a) film na 10
Parymka

Zainteresowałem się tym filmem zupełnie przypadkowo. Szukałem na filmwebie "Broken Flovers", a że wpisałem tylko "broken" to wyszukanych wyników było troszkę więcej ...
Odnośnie samego filmu, to muszę przyznać, że zrobił na mnie spore wrażenie. Bardzo autentyczny. Cały scenariusz, bardzo przemyślany. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że reżyserka i zarazem autorka scenariusza zna tematy poruszane w tym filmie z autopsji.
Wyróżnić należy też Melvila Poupauda za rolę Juliena.

Na koniec zacytuję fragment filmu:
"Większość ludzi jest razem, zeby nie być samemu, ale niektórzy chcą magii.Myślę, że ty jesteś jedna z tych osób".


Moja ocena: 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones