PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245890}
3,4 165
ocen
3,4 10 1 165
Szukając prawdy
powrót do forum filmu Szukając prawdy

Krótka recenzja

ocenił(a) film na 1

Muszę powiedzieć ze z wielką niecierpliwością czekałem na zassanie tego dzieła na mój komp.Włączyłem film i...niestety.Niska jakość obrazu wchodzi pierwsza a reszta?Cóż, napewno nie pochwalam pomysłu nakrecenia filmu na podstawie poprzednich arcydzieł a tu niedość że operacja ta polegała na całkowitym zerżnieciu fabuły z kilkoma drobnymi zmianami to w dodatku wyszła mizernie,bardzo mizernie.Aktorzy nie są prawdziwi,wyrażają sie w sztuczny i nudny spoób a krzyk nie wystarczy by pokazać emocje,to dopiero połowa...Gdy oglądałem go pierwszy raz strasznie ziewałem i musiałem po prostu przewinąć film o kilka minut bo nie dawał nic dodatkowego a perfidne zerzniecie akcji Blair Witch spowodowało że nic w filmie mnie nie zaskoczyło bo to już wszystko widziałem. Tak więc obejrze teraz reszte dzieł i zobaczymy jak wypadną w moich oczach.Oczywiście co jakiś czas bede dociekał info o nowych być moze lepszych produkcjach....

ocenił(a) film na 9
Mayonez

Moim zdaniem jak na kogoś pierwszy film w życiu to wyszło całkiem nieźle. Brak sprzętu sprawił, że trzeba było się domyślać co w tych ciemnościach dzieje. Był miejscami nudny ale moim zdaniem nienajgorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones