PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245890}
3,4 165
ocen
3,4 10 1 165
Szukając prawdy
powrót do forum filmu Szukając prawdy

Przyznam, iż jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i zadowolony z tego filmu. Z początku trochę przynudzał i powtarzał schematy (tu mam na myśli przede wszystkim prowadzenie grupy przez las na oślep będąc przekonanym, że zna się ów las), ale mniej więcej w 14 minucie (na 18 minut filmu) cała akcja zaczyna się rozkręcać, a zakończenie... to było coś! Brawa dla aktorów, za staranne odegranie swoich ról.

To tyle, jeśli chodzi o sam film, a teraz weźmiemy się za techniczną stronę filmu, a tu już nie będzie tak kolorowo...

Zdjęcia były raczej marnej jakości, czasami kompletnie nic nie było widać, a szczególnie, gdy akcja działa się w nocy - nie wiem, czy to było zamierzone, czy też nie, ale trochę to mnie denerwowało...

A może ktoś, wie skąd można ściągnąć ten film w jakiejś przyzwoitej jakości? Bo ja mam wersją średniej jakości i przyznam, że nie byłem nią zbytnio zadowolony...:/ Wy powinniście zaznaczać Wasze filmy, które wg. Was mają jakoś średnią na jakość słabą.

Rewelacyjny, 9/10

Nike

skąd masz ten film???????????? Może byc nawet w słabej jakości, byle był.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones