PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5604}

Szukając siebie

Finding Forrester
7,7 24 538
ocen
7,7 10 1 24538
5,5 6
ocen krytyków
Szukając siebie
powrót do forum filmu Szukając siebie

9/10

ocenił(a) film na 9

Piękny, wspaniały, przeuroczy... ulubiony! polecam!

ocenił(a) film na 9
karymnata

Ja temu filmowi dałem 10/10 :) ponieważ już dawno nie oglądałem takiego filmu przepiękny wspaniały oraz przeuroczy :) może nawet mój ulubiony bardzo podobna była składnia do zapach kobiety :) lecz bardziej mi sie podobał niż zapach kobiety

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
frytek91

Świetny film ale bez Connery'ego to nie byłoby już to samo.
9/10

ocenił(a) film na 10
WujekAngelo

Witam, dla niektórych ten film może wydawać się nudny, ponieważ nie ma w nim strzelanin, gwałtów itp. rzeczy, ale jest w nim coś innego, ten film ma dusze i może złapać za serce, jeśli naprawdę skupimy się na tej wspaniałej historii..moja ocena 10/10
pozdrawiam

użytkownik usunięty
karymnata

Cudowny film, 10/10.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

Tak, bo ten film to właśnie taka mieszanka "Zapachu kobiety" i "Buntownika z wyboru", z tym że oba te filmy podobały mi się bardziej niż owe dzieło. Ode mnie 7/10. Godny polecenia jest również "Kraina wiecznego szczęścia" z Anthony Hopkins'em.

ocenił(a) film na 8
7IGER

bardzo dobry film :) mi tez od razu skojarzyl się z 'zapachem kobiety'

ocenił(a) film na 9
tupac.shakur

Dobre kino zawsze się obroni samo,jestem fanem kina akcjii i rzadko sięgam po tego typu filmy ale jak film jest dobrze zrobiony to potrafię docenić,film naprwde dobry i godny uwagi.

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Też się podpisuję.Świetny film.Mistrzowska rola Seana Connery.Chętnie wracam do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones